Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

XV TARGI ŚLUBNE - 18.11.2018
EDYCJA JUBILEUSZOWA

18 listopad 2018 , godz.13:00

 

XV Jubileuszowe Targi Ślubne za nami!
 
Folwark Stara Winiarnia od dziesięciu już lat ma zaszczyt gościć w swoich zabytkowych wnętrzach rzesze narzeczonych, ich rodziny i znajomych oraz wystawców - firmy, które pragną przedstawić swoją ślubną ofertę. Pierwsze edycje odbywały się dwa razy do roku - wiosną i jesienią, od kliku lat promujemy bardziej popularny termin - jesienny :)

Jak przystało na Jubileusz - zaczęło się hucznie - od wystrzału z armaty (Gwardia Kasztelańska)! A potem dopiero się DZIAŁO! Jubileuszowe Targi potwierdziły prawidłowość (która nas niezmiernie cieszy),  że z roku na rok rośnie zarówno ilość zwiedzających jak i wystawców. Widać również, że branża ślubna ma się dobrze - to, w czym narzeczeni mogą wybierać, jest coraz bogatsze, doskonalsze. Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele – poczynając od ślubnych strojów i dodatków, poprzez wyroby jubilerskie, fotografów, wizażystki, cukiernie (ach, słodkości!), dekoracje florystyczne, dekoracje światłem, firmy oferujące usługi organizacji wesel, naukę pierwszego tańca, niesamowite pokazy barmańskie i wiele, wiele więcej...

Niewątpliwą atrakcją Targów były występy muzyczne na żywo - zaprezentowały się zespoły: Magnetic, Elegancko oraz Tacy Sami. Po występach indywidualnych muzycy połączyli siły i zagrali wspólnie - to było coś :) Z kolei Zespół Regionalny "Olszowianie" zachwycił wszystkich naturalnoscią i żywiołowością prezentacji w regionalnym, góralskim stylu. 

Uwagę zwiedzających przykuwały wyjątkowe samochody do ślubu, które zaparkowały na naszym Dziedzińcu. Stylowe angielskie retro-taxi Austin obok nowoczesnej Tesli, zabytkowy Jaguar Mark I z 1958 r. obok Volkswagena (Typ 1) - klasycznego "Garbusa"... Zrozumiałym wzięciem wśród młodszych Gości cieszyło się wymyślne malowanie twarzy, serwowane przez animatorki:)

Zdjęcie: Fotografia Sylwia Bafia

Goście Targów mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i konkursach, podczas których można było wygrać atrakcyjne nagrody w postaci rabatów, zniżek, voucherów - upusty, korzyści, sięgały niejednokrotnie kilkuset złotych! Praktycznie każdy Wystawca z okazji targowej imprezy przygotował dla odwiedzających ofertę specjalną!

Ślub oraz wesele są dla młodych par realizacją najpiękniejszych marzeń. Doroczne Targi Ślubne w Folwarku Starej Winiarni mają za zadanie pomóc w ich urzeczywistnieniu. Są nie tylko wspaniałą okazją do zaprezentowania oferty firm z branży, ale również pokazania pasji wystawców, którzy w bezpośredniej rozmowie potrafią wymieniać się z potencjalnymi klientami pomysłami i doświadczeniami.

Odbyło się wiele ciekawych rozmów, które cechowała otwartość i zrozumienie potrzeb, a nawet marzeń. Rozmów, które na pewno zaowocują niejedną piękną kreacją oraz wystrojem ślubnym. Wśród odwiedzających rozpoznać można było zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających tego, co już udało im się "ogarnąć".

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć tak wiele osób w naszych zamkowych salach - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok, na kolejnych Targach Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!

 

Dziękujemy Patronom Medialmym naszych Targów:

Limanowa.in

GdzieWesele.pl

Wesela.pl

Wesele123.pl

TV28

PlanujemyWesele.pl

Tygodnik Podhalański

limanowski.głos24


 

WYSTAWCY XV JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TARGÓW ŚLUBNYCH:

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"

Dekoracje weselne IRYS Studio Florystyczne

FOTO&VIDEO

W Obiektywie Drona by Jakub Morawa

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia

Mastal.ski Fotografia Ślubna i Reklamowa

Foto-Reflex Paweł Rapacz

OTOFOTOBUDKA

Strefa Wspomnień

MART Fotografia

Fotobudka Magic Show

FotoGenesis.pl

Foto Podhale

Film-wesele.pl


MODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek

Salon Mody Ślubnej Viktoria

F.H.U."GABI"

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa

Suknie Ślubne MRBIŻUTERIA

Firma Jubilerska SEZAM

KOKONET.PL

Jubiler "KERKLIS" Mszana Dolna, ul. Kolbego


WIZAŻYSTKA - FRYZJER

PAKO BEAUTY

CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"

OPRAWA MUZYCZNA

Zespół Regionalny Olszowianie

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek

Zespół Magnetic

Zespół Elegancko

TACY SAMI zespół


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"

Napis Love


SAMOCHODY DO ŚLUBU


F.H.U."GABI"

Zabytkowy Jaguar - auto do ślubu

Garbus - klasykiem do ślubu


INNE….

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz

Wedding Bar

Stomatologia Rodzinna

Ślubny Ambaras  (WEDDING PLANER)

Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda (ANIMACJE)


DZIĘKUJEMY!!!

Zdjęcie: Fotografia Sylwia BafiaZdjęcie: Fotografia Sylwia BafiaZdjęcie: Fotografia Sylwia Bafia