folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

KOSZAU - koncert odwołany

24 maj 2019 , godz.20:00

XVI-wieczny KASZTEL - CHATEAU
Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna
ul. Ogrodowa 2 zaprasza:

24.05.2019, g.20.00

 

ZESPÓŁ KOSZAU!

Koszau to zespół pogranicza. Między tym co subtelne a tym co dosadne. Między uczuciem i afektem, twardą rockową gitarą i delikatnym pianinem; spokojną kompozycją i niespokojnym tekstem; big-betową mocą i wyważonym groovem. To cztery historie połączone ze sobą, wzajemnie się rozgrzewające, nieraz wybuchowe. Koszau to dziesiątki inspiracji, życiowa podróż młodych muzyków, sztuka relacji i poezja przemyśli. Grają ze sobą i mówią razem. Powiedzą wszystko, na co znajdą własne słowa.

Zespół powstał w marcu 2017 roku i składa się z czwórki przyjaciół, których połączyła radość ze wspólnego grania. Zadebiutował w sierpniu tego samego roku na festiwalu Cloud9 w Środzie Wielkopolskiej, gdzie zdobył główną nagrodę oraz wystąpił u boku Krzysztofa Zalewskiego. W grudniu zespół wziął udział w projekcie kolędowym nagrywając własną wersję tradycyjnego utworu „Oj, maluśki, maluśki”, która znalazła się na płycie Pszczyńscy Kolędnicy i przyjęta z dużym uznaniem, stała się jedną z wizytówek produkcji.
Przez półtora roku działalności Koszau zdążył zagrać kilka tras w całym kraju oraz wystąpić przed takimi artystami jak: Agnieszka Chylińska, Miuosh i Lao Che. Na platformach społecznościowych zostały również zaprezentowane teledyski do utworów Dymek oraz Pokaż się. W planach zespół ma nagranie autorskiej płyty, na której znajdzie się jedenaście kompozycji powstałych od początku istnienia formacji.

Skład zespołu:
Karol Ochodek - wokal/gitara
Łukasz Bielecki - gitara basowa/ wokal
Dariusz Tatoj - instrumenty klawiszowe
Jakub Bułka - perkusja