folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

PIOTR NOWAK BAND

27 kwiecień 2019 , godz.20:00


Powrót na scenę basisty Piotra Nowaka!

Współtworzył legendarne grupy BLACKOUT i BREAKOUT, prywatnie był przyjacielem Tadeusza Nalepy. Obecnie po wielu latach przerwy powrócił na scenę tym razem nie tylko jako basista ale także wokalista i kompozytor. W hołdzie swojemu przyjacielowi Tadeuszowi Nalepie zadedykował utwór pt: „Pamięć”. Utwór, którego warstwa muzyczna jest idealnie "w stylu" starych, dobrych kawałków polskiego bluesa, zawierający w swojej treści tytuły znanych i lubianych piosenek Nalepy, elektryzuje podczas każdego wysłuchania.

W czasie koncertu w Muzycznym Folwarku doświadczyliśmy niezwykłych wrażeń. Piotr Nowak z zespołem wykonali nie tylko utwory z autorskich płyt „Pamięć" oraz „Mój wiek, moja sprawa”, ale uraczyli też folwarczną Publiczność zestawem bluesowych szlagierów, wywołując pozytywne, sentymentalne emocje. Była Pamięć, był Mój wiek, Kiedy byłem..., Oni zaraz przyjdą tu i Modlitwa.Duża porcja dobrej muzyki, przeplatanej wspomnieniami wokalisty, dłuugi drugi bis... i zasłużone brawa na koniec!

Podczas koncertu miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie: z okazji świętowania piętnastolecia Muzycznego Folwarku w okolicznościowych konkursach można było wygrać premierowe butelki wina z naszej Winnicy Kasztelańskiej! Czerwone wino z wyjątkowo udanego dla winiarstwa w Polsce 2018 roku znalazło szczęśliwych właścicieli :)

Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia koncertowe w Folwarku oraz na dobre wino w Restauracji i cyklicznie organizowane degustacje win i whisky.

 

Wystąpili:

Piotr Nowak - śpiew.
Robert Bartusik - perkusja.
Marcin Dyś - piano.
Wojciech Kwieciński - bas.
Sebastian Stachurski - gitara.