folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Drew De Four & Kin Curran (USA)

02 maj 2015 , godz.20.00

 

Drew De Four & Kin Curran - MUZYCZNY WULKAN !!!

Co to takiego beat-box-Piano-Pop? Wulkan! Mogli się o tym dobitnie przekonać ci, którzy odwiedzili Muzyczny Folwark w minioną sobotę. Koncert DREW DE FOUR i KIN CURRAN był niesamowitym połączeniem prawdopodobnie wszystkich mżliwych form gry na fortepianie w amerykańskim stylu. Dzięki niepospolitym umiejętnościom gry i kreatywności Drew z łatwością podbił folwarczną publikę. Ragtime, blues, styl nowoorleancki, bluegrass, soul, R&B, pop, czy rock - każdy gatunek muzyki jest dla tego artysty pestką - tysiące muzycznych standardów w głowie, granych... na zawołanie (tak, tak, można było zamówić sobie piosenkę!).

Mierzący blisko 2 metry wysokości Drew na scenie prezentował się imponująco - jest osobą przyjazną, otwartą, która z ogromną łatwością nawiązuje kontakt z publicznością. Kocha dla niej występować, muzykę traktuje jako medium, przez które może przekazać swoją miłość do życia. I robi to z wielką pasją.
Oj, niech żałują Ci, których na koncercie zabrakło... Była świetna, wspólna zabawa, śpiewanie, pląsy oraz spontaniczne granie w powiększonym (o zwerbowanego z widowni gitarzystę) składzie. Proszę podejrzeć poniższą galerię i wyobrazić sobie, jak Drew ze swoją piękną śpiewającą żoną (Kin Curran) podczas długiego majowego weekendu na długim, wspaniałym koncercie zdobyli nasze serca! Dziękujemy licznie przybyłej, wspaniale reagującej Publiczności i życzymy Państwu i sobie więcej takich koncertowych wydarzeń!