folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Rafał Nosal i Grupa Bohema

05 czerwiec 2015

 

RAFAŁ NOSAL I GRUPA BOHEMA - znani i lubiani wykonawcy ponownie w Muzycznym Folwarku i... kolejny sukces!!!

Grupa Bohema – powstała na Opolszczyźnie w 1992 roku, w wyniku połączenia muzycznych pasji grupy przyjaciół. Zespół tworzy w nurcie piosenki autorskiej w gatunku folk, jazz, oraz rock.
Jednoczesna fascynacja muzyką i poezją sprawiła, że Grupa Bohema zadebiutowała w 2005 roku na polskim rynku muzycznym płytą „Niepogoda na sny”, nagraną przy współpracy ze znakomitymi artystami, min. Wacławem Juszczyszynem - Wolna Grupa Bukowina, który pełnił funkcję producenta i realizatora oraz Wojtkiem Czemplikiem – Stare Dobre Małżeństwo, występującym w projekcie gościnnie.
Dzięki kolejnemu krążkowi wydanemu w 2007 roku, w postaci solowego projektu założyciela Zespołu - Rafała Nosala, Grupa Bohema zaprezentowała się szerzej zarówno polskiej jak i międzynarodowej publiczności. Utwory z płyty „ Niech tak zostanie”, przez długi okres podbijały serca słuchaczy, utrzymując się na czołowych miejscach list przebojów wielu rozgłośni radiowych.

Koncert był skazany na sukces :)  Niebanalne teksty w połączeniu z wysublimowanymi brzmieniami zawsze przenoszą publiczność w wymiar odległy i niezwykły: były żywiołowe reakcje, było wspólne śpiewanie, były i bisy... Zespół oprócz swoich znanych, przebojowych "standardów" zagrał piosenki z mającej się wkrótce ukazać nowej płyty. Dziękujemy!