folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

MORELAND & ARBUCKLE (USA)

28 sierpień 2015 , godz.20.00

 

MORELAND & ARBUCKLE - trio z KANSAS - zagrali w Muzycznym Folwarku już po raz drugi. Zespół koncertuje zarówno na wielkich festiwalach jak i w kameralnej scenerii małych klubów, ale zawsze rozpala serca publiczności. Gitarzysta Aaron Moreland i harmonijkarz oraz wokalista Dustin Arbuckle stworzyli własny styl łączący bluesa z Delty, folk, rocka, country, soul i... wiele innych gatunków. Obecne brzmienie współtworzy z nimi perkusista Kendall Newby.

Czytelnicy i dziennikarze kwartalnika „Twój Blues” wybrali formację „Zespołem Roku na świecie” w ankiecie Blues Top za rok 2013!

W piątek przeżyliśmy wspaniały koncert. Głęboki, zapadający w pamięć głos Arbuckle`a oraz jego styl gry na harmonijce to bezsprzeczne atuty brzmienia zespołu. Oryginalności dodawał też jeden z używanych przez Moreland`a instrumentów: gitaro-bas zrobiony z... pudełka po cygarach.
 

Wystąpili:

Aaron Moreland – gitary
Dustin Arbuckle – harmonijka, śpiew
Kendall Newby – perkusja, chórki


Wielkie podziękowania dla całego zespołu, dla wspaniałej folwarcznej, koncertowej publiczności i przede wszystkim dla Andrzeja Matysika - z agencji DELTA, wydawcy kwartalnika TWÓJ BLUES - i Ewy Matysik, którzy już po raz kolejny przywożą do Folwarku muzyczne perełki.

A już niebawem zapraszamy na kolejne wydarzenia muzyczne za sprawą Andrzeja Matysika z agencji DELTA.

18 września zapraszamy na koncert Juwany Jenkins & The Old Dogs http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_koncerty/pid/13051

a 9 października wystąpi znana już folwarcznej publiczności Wanda Johnson  http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_koncerty/pid/13052

Szczegóły na www.folwarkstarawiniarnia.pl