folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Laurence Jones (GB)

16 wrzesień 2016 , godz.20.00

 

Laurence Jones

“Odkrycie Roku 2014, Młody Artysta 2015 i 2016, Gitarzysta Roku 2016” - w kolejnych plebiscytach British Blues Awards “Geniusz. Skrzyżowanie Erica Claptona i Buddy’ego Guy’a.” - w słowach Waltera Trouta.

Laurence Jones w czasie trasy koncertowej po Europie promuje swój najnowszy, świetnie sprzedający się album „Take Me High”  (Ruf Records). Producentem płyty jest ceniony w muzycznym świecie Mike Vernon (John Mayall, David Bowie, Savoy Brown, Eric Clapton, Ten Years After, Fletwood Mac... bogate potrfolio: ).

Występował w Royal Albert Hall, występował w Carnegie Hall... i wystąpił w Muzycznym Folwarku wypełniając po brzegi koncertową salę swoim entuzjazmem, luzem i charyzmą. Wspaniały kontakt z publicznością, świetne interakcje z basitą, znakomity warsztat... Jest bardzo młody, ale już na kilometr czuć, że czuje bluesa, że potrafi skupić na sobie uwagę słuchaczy. Utwory własne i uznane przeboje innych potrafi zaaranżować w sposób nietuzinkowy, świeży i odkrywczy. Widać po nim, że prze do przodu i wie, czego chce - chce być w tym co robi najlepszy! Uznanie wśród słuchaczy jego płyt i słuchaczy jego koncertów mówi, że jest na jak najlepszej drodze... na sam szczyt!

Dziękujemy:
Laurence Jones - gitara, śpiew
Roger Inniss - bas
Phil Wilson - perkusja