folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

GangStars - London \'60

26 sierpień 2016 , godz.20.00

 

 

GangStars - Antoni Krupa (Radio Kraków) i Przyjaciele!

Zespół GangStars wykluł się spod skrzydeł musicalu bluesowego "Amela" - blues o rozwianych włosach na wietrze" prezentowanym pod hasłem Antek Krupa & Workaholic & Friends, czyli opowieść starego zdartego bluesmana. Muzycznie musical będący programem autorskim inspirowany był nagraniami blues-rockowymi lat 60-tych.​ GangStars sięgnął po oryginalne kompozycje z tamtych lat, przygotowując zaskakujące covery.
W programie znalazły się m.inn takie utwory jak: "John Barleycorn", "Borning Sad Mourning", "Still I'm Sad" , "Another Man", "Little Wings" oraz autorskie utwory Agaty Ślazyk, Janusza Barana i Antka Krupy.

Ach co to był za koncert!!! Jak opisał to jeden z uczestników wydarzenia, Pan Grzegorz Sienkiewicz (autor zamieszczonych zdjęć):

Kameralna atmosfera, świetny kontakt z muzykami i niczym nie skrępowany blues! Justyna czarowała wokalem, Ewa pokazała chrypę niczym szalona Janis J., a Janusz wszystko czego dusza zapragnie (organki, gitara, sekcja rytmiczna i oczywiście wokal)

Gospodarz wieczoru zaprezentował swoje możliwości gitarowe oraz harmonijkowe... Są takie chwile, które muzyka czyni wyjątkowymi - to był jeden z tych cudownych wieczorów, kiedy nie chcesz, żeby przestali grać... Grajcie jak najdłużej!!!

Zespół wystąpił w nieco zmienionym składzie:

Justyna Baran - voc
Janusz Baran - voc, g, hca
Antek Krupa - voc, g, hca

Gościnnie:

Ewa Novel - voc, Maciej Zolna - kahon

 

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na koncertową przygodę z kolejnym projektem Antoniego Krupy:

New Lessers  (pierwsza rockmenka Piwnicy Pod Baranami - Agata Ślazyk i stary zdarty bluesman... Antoni Krupa!)

Szczegóły na http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_koncerty/pid/16168  ZAPRASZAMY!