folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Drew De Four & Kin Curran (USA)

09 czerwiec 2017 , godz.20:00

Drew De Four i Kin Curran

Podobie jak poprzedi koncert Artystów w Muzycznym Folwarku ( http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_koncertow/pid/12670) występ był wspaniałym, wielkim show!  

Koncerty Drew De Four to prawdziwe ekscentryczne połączenie wszystkich form grania na fortepianie w amerykańskim stylu (dynamika i umiejętność grania nadaje jej mocne rytmy, fortepian używany niczym instrument perkusyjny). Ragtime, blues, styl Nowo Orleancki, bluegrass, soul, R&B i każdy inny gatunek odnajduje się w oryginalnej muzyce tworzoną przez Drew, który komponuje inspirując się różnymi stylami.
Nietuzinkowa osobowość, wirtuozeria oraz wręcz fenomenalne  umiejętności gry na fortepianie. Ale przede wszystkim kontakt jaki nawiązuje z publicznością - dla której „niczym magiczna szafa grająca” jest w stanie spośród setek utworów/coverów,  odtworzyć z pamięci niemal każdy, o który zostanie poproszony i to na dodatek  swój własny, oryginalny sposób! Wokalie wspierała go Kin Curran, piosenkarka i autorka tekstów z Cleveland w stanie Ohio. 

Działo się. Był aplauz i pląsy, wspólne śpiewanie, wspólna zabawa. Muzyka jest WIELKA!