folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

MY WAY

02 czerwiec 2017 , godz.20:00

„….Tworzenie muzyki to dzielenie się z innymi częścią siebie…”


Zespół My Way powstał w roku 2006 z inicjatywy gitarzysty Michała Bieńka. Muzyka, w której przyszło się poruszać do dziś dnia najłatwiej określić można mianem blues-rocka. Duży wkład w wyznaczaniu kierunku rozwoju miał również wokalista Łukasz Szlachetka. Własne ambicje oraz dotychczasowe doświadczenie muzyczne kreślą autorski charakter zespołu.
Na koncie grupy pojawiają się trzy wydane własnym sumptem albumy:
-„Many Ways” z roku 2008 zawierający 9 utworów oraz
- nagrany w 2011 roku album „Wszyscy jesteśmy zagubieni”, na którym znalazło się 11 piosenek.
- oraz najnowszy album z listopada 2016 r. pt. „Pusty” którego promocją się obecnie zajmujemy.
Zarówno na pierwszej, drugiej jak i trzeciej płycie usłyszeć można polskie oraz angielskie teksty odzwierciedlające charakter ich twórców. Sama muzyka natomiast utrzymana jest na niesztampowym i zróżnicowanym poziomie. Słuchając płyt nie wiesz, co przyniesie następny utwór oraz w jaki wprowadzi klimat. Można powiedzieć, że ta muzyka wciąga a każdy może odnaleźć w niej  coś dla siebie. Bardzo ciekawe aranżacje poparte są dobrym warsztatem technicznym muzyków.

Koncert w Muzycznym Folwarku był potwierdzeniem dobrej kondycji zespołu: wokal, warsztat muzyków, świetny kontakt z Publicznością. Ponad dwie godziny gitarowego grania, solidna blues-rockowa podstawa oparta na najlepszych wzorcach. Polecamy i zapraszamy na kolejne koncerty!

 

Wystąpili:
Łukasz Szlachetka – wokal
Michał Bieniek – gitara
Michał Leśniewski – gitara
Michał Burtan – bas
Rafał Regulski – perkusja