folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

NICK SCHNEBELEN BAND (USA)

17 listopad 2017 , godz.20:00

 

 

NICK SCHNEBELEN BAND (USA) !


NICK SCHNEBELEN sławę i sceniczne szlify zdobył jako gitarzysta utytułowanego rodzinnego zespołu Trampled Under Foot, w którym grał wraz z siostrą Daniele i bratem Chrisem. Wystąpili na najbardziej renomowanych festiwalach świata (Notodden, Montreal, the Legendary Blues Cruise); dziś spotykają się tylko okazjonalnie, na specjalne koncerty „od wielkiego dzwona”. Na codzień stoją na czele własnych projektów — w przypadku Nicka jest to jego własne trio.

W 2008 zdobył nagrodę im. Alberta Kinga dla najlepszego gitarzysty konkursu International Blues Challenge w Memphis (w którym brał udział z TUF). Wraz z zespołem zdobyli też w 2014 roku Blues Music Award w kategorii Best Contemporary Blues Album. Obecnie Nick pracuje nad solowym albumem, który będzie promował w 2017 roku.

Nick ma bluesa we krwi. Wraz z rodzeństwem wychowywali się w domu pełnym muzyki. Rodzice byli czynnymi uczestnikami sceny muzycznej Kansas City, a dom rodzinny często służył za miejsce prób i jam sessions.

Koncert w Folwarku zgromadził fanów bluesa w najlepszym wydaniu. Energia, dynamit... ODLOT. Było wszystko, co cechuje udane muzyczne wydarzenie: dobra, rzetelnie smażona muzyka, wspaniała publiczność, solowe popisy muzyków - frontmen, gitarzysta Nick Schnebelen grał wśród publiczności oraz ekspresyjnie... na stołach!
Watro było nas odwiedzić, warto odwiedzać nas również w przyszłości - repertuar koncertów w Muzycznym Folwarku jest naprawdę imponujący!

Wystąpili:

Nick Schnebelen – gitara, śpiew
Cliff Moore – bas
Adam Hagerman – perkusja

ZDJĘCIA: MARIAN KRZYMIŃSKI