folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Beti & Bobass – koncert świąteczny

29 grudzień 2017 , godz.20:00

 

Beti & Bobass – świątecznie!

Beata "Beti" Bełtowska oraz Jakub "Bobass" Wilk - ich drogi spotkały się przypadkowo tworząc wybuchowy duet Beti & Bobass. Zespół ma na koncie płytę z kolędami we własnych aranżacjach pt. „Beti & Bobass świątecznie” - podczas koncertu w Muzycznym Folwarku z tej płyty usłyszeliśmy m.in. Świąteczną piosenkę Bobassa, Mizerna cicha, Hej w dzień narodzenia, Cicha noc, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Gdy śliczna Panna, Jingle bells i inne najpiękniejsze kolędy i piosenki okołozimowe.

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu tv "Aplauz Aplauz" emitowanego na antenie TVN.Pedagog,  twórczyni programu muzykoterapetuycznego pt."Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną".

Kuba "BOBASS" Wilk - multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii.

Kncert przywitał Gości naszych Pakietów Sylwestrowych :) Panu Marianowi Krzymińskiemu dziękujemy za zdjęcia!