folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

MORELAND & ARBUCKLE

27 kwiecień 2012 , godz.20:00MORELAND & ARBUCKLE
Trio z KANSAS (USA)KOLEJNY HIT ANDRZEJA MATYSIKA TWÓJ BLUES W MUZYCZNYM FOLWARKU - KONCERT ODBYŁ SIĘ W RAMACH TRASY PROMUJĄCEJ OSTATNI Z ALBUMÓW ZESPOŁU  -  "Just a Dream"

Gitarzysta Aaron Moreland i harmonijkarz oraz wokalista Dustin Arbuckle już od dekady eksplorują teren zwany „muzyką rdzennie amerykańską”. W tym czasie stworzyli własny styl, łączący bluesa z Delty, folk, rocka, country, soul i... wiele innych gatunków. Obecne brzmienie współtworzy z nimi perkusista Kendall Newby.

. “Trudno jest nam samym określić to, co robimy” - mówi Arbuckle. “Blues stanowi podstawę naszego brzmienia, ale uwielbiamy wiele różnych odmian muzyki amerykańskiej, i to z pewnością w naszej twórczości słychać. Staramy się pozostawać otwarci na jak najwięcej wpływów, jednocześnie dbając o to, by nasz styl i brzmienie były spójne i konsekwentne”.

W piątek doświadczyliśmy wspaniałego koncertu. Technika gry na gitarze Morelanda: jej bogactwo sprawiła, że nieobecność basisty w składzie zespołu nie jest słyszalna. Atrakcyjności brzmieniu tria dodawał też jeden z używanych przez frontmena instrumentów: gitara zrobiona z... pudełka po cygarach.

 

Wystąpili:

Aaron Moreland – gitary
Dustin Arbuckle – harmonijka, śpiew
Kendall Newby – perkusja, chórki

 

Wielkie podziękowania dla całego zespołu, dla wspaniałej folwarcznej, koncertowej publiczności i przede wszystkim dla  Andrzeja Matysika - z agencji DELTA, wydawcy kwartalnika TWÓJ BLUES - czarującego wykonawców jak z rękawa, który już po raz kolejny przywozi do Folwarku muzyczne perełki.

Autorem zdjęć z koncertu jest Piotr Kuczaj z portalu Gorce24  -  dziękujemy!

 

Zapraszamy 11 maja 2012 roku - z Andrzejem do Folwarku zawita kolejny raz Frank Morey & HIS BAND !!!