folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

HARD TIMES

01 czerwiec 2012 , godz.20:00HARD TIMES

BLUES AKUSTYCZNY i to JAKI !!!!

Hard Times - niezwykłe trio z Krakowa, które w miniony piątek udowodniło, że akustyczny blues jest gatunkiem zarówno aktualnym jak i bardzo pojemnym. Osobowości z różnych muzycznych światów zaprezentowały bluesowe pieśni i ragtime’y w autorskich aranżacjach sięgających inspiracją od muzyki hiszpańskiej po afrykański folk, okraszone spontaniczną improwizacją i radością wspólnego muzykowania.

Łukasz (Wiśnia) Wiśniewski (śpiew, harmonijka ustna) - lider blues-rockowego Blue Machine, porażał ekspresją i potężnym głosem.
Piotr Grząślewicz (gitara akustyczna) jak przystało na cenionego sidemana i muzyka sesyjnego współgrał doskonale.
Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna) - bardzo sprawny gitarzysta zakorzeniony w tradycji flamenco i gypsy swing, porywał słuchaczy swoimi niezapomnianymi solówkami. 

Nieprzypadkowo w corocznej ankiecie czytelników kwartalnika "Twój Blues" Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza, natomiast Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę roku 2011.

Ekstraklasa!

 

Podziękowania dla niezawodnej Publiczności, szczególnie dla gości ze Szkocji, którzy doskonale bawili się przy takich hitach jak „Can`t buy me love” czy „You are my sunshine”.

Kolejny koncert Hard Times już po wakacjach. Więcej informacji znajdziecie wkrótce na naszej stronie i na portalu Gorce24  –  zapraszamy do oglądania !

 

Autorem zdjęć jest Pan Andrzej Popiołek.