folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

InoRos !

17 luty 2012

InoRos

sceniczny dynamit w akcjiInoRos! to piątka tryskających energią chłopaków. Część z nich na co dzień gra tradycyjną muzykę Podhala, natomiast druga część to "starzy rockowi wyjadacze" z bogatym rockandrollowym stażem. Takie połączenie dało barwną i niepowtarzalną mieszankę folkowo rockową, którą zaprezentowali w programie "Must Be The Music".

Teraz był czas, żeby wystąpić w Muzycznym Folwarku w Mszanie Dolnej.

Nasi sąsiedzi z Rabki i Nowego Targu pokazali na co ich stać. Zabawa była przednia. Ten zespół to konglomerat pięciu osobowości. W sumie stanowią sceniczny dynamit. Atmosfera Ich występu udziela się nawet najbardziej konserwatywnemu widzowi. Zapewne zagrają jeszcze w naszych XVI - wiecznych murach w niedalekiej przyszłości.

Pod nazwą Kapela InoRos, przeszło pięć lat temu, połączyło swe siły pięciu muzykujących chłopaków z Rabki Zdroju i Nowego Targu: Kamil Kowalcze, Piotr Moskała, Łukasz Obdul Bodura, Mateusz Janiczak, Paweł Kowara.
 

Zdjęcia z koncertu wykonali Elżbieta i Paweł Lupa z pracowni fotograficznej LupaFoto. Zapraszamy do oglądania ich prac na autorskim blogu: http://plenerlupa.blogspot.com - naprawdę warto !!!