folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

PAUL LAMB & KING SNAKES

08 sierpień 2011

Napój energetyzujący zostaw w domu. PAUL LAMB & KING SNAKES działa podobnie !!!

Zimno, deszcz, a do tego nie lubię poniedziałku, a jednak warto było przyjechać do Folwarku Stara Winiarnia na ten niezwykły, poniedziałkowy koncert. Paul Lamb - jego harmonijki i ekipa KING SNAKES to więcej niż napój energetyzujący. To prawdziwi faceci dający z siebie na scenie dosłownie wszystko.

3 sety i bis !!! Mimo wyczerpującej trasy obecnego tourne chłopaki się nie oszczędzali. Wszystkim przypadł do gustu utwór skomponowany przez  LAMBA - juniora. Kawał dobrego bluesa. Może następne pokolenia też go polubią i stanie się standardem.

Wielkie podziękowania dla całego zespołu, dla wspaniałej folwarcznej, koncertowej publiczności i przede wszystkim dla  Andrzeja Matysika - z agencji DELTA, również wydawcy kwartalnika TWÓJ BLUES - czarującego wykonawców jak z rękawa, który już po raz kolejny przywozi do Folwarku muzyczne perełki. Już wiemy, że w maju 2012 z Andrzejem do Folwarku zawita kolejny raz Frank Morey & HIS BAND !!!

Wszystkim, którzy wysłali sms na Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii ATRAKCJA MAŁOPOLSKI - MSZANA DOLNA FOLWARK STARA WINIARNIA dziękujemy za udział w konkursie i nadal zachęcamy do wysyłania głosów drogą
SMS pod nr 72355 o treści WOM.34

Konkurencja nie śpi i depta nam po piętach. Obecnie po wspólnych działaniach mamy III miejsce:
http://krakow.naszemiasto.pl/serwisy/wom/974209,aktualny-ranking-w-kategorii-atrakcja-oferta-turystyczna,id,t.htmlMamy nadzieję, że podczas najbliższego koncertu Grażyny Łobaszewskiej przy Waszej pomocy co najmniej umocnimy obecną lokatę.