folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

HARD TIMES & Piotr Górka

29 lipiec 2011Tego letniego wieczoru w Folwarku naszych Gości rozgrzewał najlepszy pod słońcem akustyczny zespół bluesowy oraz wyśmienite wino…
 
 
Rywalizacja między szczepami cz.II

"Pojedynek Pinot Noir’ów"
 

Wieczór rozpoczął się tajemniczą degustacją w Winiarni skrytej w podziemiach Folwarku. Nasz sommelier Michał Stępień tym razem zaskoczył Gości degustacją „w ciemno” – uczestnicy mieli okazję spróbować specjalnie opakowanych win z odmiany pinot noir, których nazwy i etykiety zostały odkryte dopiero na końcu…
 
 
Hard Times & Piotr Górka


 
Kolejny i główny punkt wieczoru – tym razem na scenie zagościł znany już w Mszanie Łukasz Wiśniewski ze swoim nowym zespołem Hard Times.
Osobom, którym udało się wziąć udział w degustacji win rozgrzewka już nie była potrzebna, a pozostałym Gościom na widowni wystarczył jeden brawurowo zagrany utwór, aby było wiadomo, że tego wieczoru BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ! 

Potem było już tylko lepiej – Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski udowodnił po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych polskich harmonijkarzy i równie wybitnym wokalistą. Piotr Grząślewicz – doskonały gitarzysta, tym razem na gitarze akustycznej, ale dźwięki równie mocne co na gitarze elektrycznej. Marcin Hilarowicz – gitarzysta który porywał widownię niesamowitymi solówkami - ci którzy przechodząc tego wieczoru pod murami Folwarku słyszeli rytmy flamenco wcale nie byli w błędzie !

Muzykom z zespołu Hard Times towarzyszył tym razem jeszcze jeden wybitny instrumentalista – Piotr Górka (kontrabas) – stojąc w cieniu dopełnił pięknie całości.
 
Okazało się że akustyczny blues nie jest gatunkiem zapomnianym – wręcz przeciwnie – autorskie aranżacje znanych klasyków okraszone fantastycznymi improwizacjami oraz autentyczną radością płynącą z muzykowania porwały wszystkich słuchaczy. Dawno nie słyszeliśmy tak pozytywnej ENERGII płynącej ze sceny J
 
Oczarowana widownia biła brawa długo, długo, długo, aż doczekano się bisu i kolejnego bisu… i miejmy nadzieję że już wkrótce doczekamy się kolejnego koncertu HARD TIMES !
Zdjęcia z degustacji win i z koncertu wykonał jak zwykle niezawodny Andrzej Walawski.
DZIĘKUJEMY.