folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Sławek Wierzcholski i NOCNA ZMIANA BLUESA

27 maj 2011

Za rok 30 lat zespołu a grają nadal jak w transie -

Sławek Wierzcholski i NOCNA ZMIANA BLUESA

W starej winiarni czerwone wino
W starym Folwarku muzyka gra
Wstąp tu wędrowcze
Posil swą duszę
Słuchaj muzyka w tych murach trwa.
 

Ten krótki, ale jakże wymowny wierszyk autorstwa Elżbiety Czerwińskiej ma odniesienie nie tylko do STAREJ WINIARNI. Występ SŁAWKA WIERZCHOLSKIEGIO i NOCNEJ ZMIANY BLUESA można podsumować krótko.

IM STARSI TYM LEPSI !!!

Grają ponad ćwierć wieku... A ciągle promieniują energią i radością grania! Z łatwością nawiązują kontakt z każdą widownią, której udziela się pozytywna atmosfera koncertu.
29 lat to sporo... ale według bluesowych kanonów to dopiero... początek środka muzycznej drogi. Nocna Zmiana Bluesa dopiero rozwija skrzydła! I jest coraz lepsza, tak jak stary dobry burgund, który dojrzewa długimi latami. Sławek Wierzcholski już teraz zaprasza do Starej Winiarni w Mszanie Dolnej na jubileuszowy koncert. Ma być ułożona specjalna trasa koncertowa z okazji 30-lecia ZESPOŁU. Sławek powiedział, że zagrać dla tak wspaniałej publicznośći CHOREJ NA BLUESA, to sama przyjemność, a co szczególnie podkreślił dla CHORYCH NA BLUESA fanów z MAKOWA PODHALAŃSKIEGO i SUCHEJ BESKIDZKIEJ, którzy do Starej Winiarni przyjeżdżają na wszystkie koncerty, dziękując za wspaniałą atmosferę oczywiście też nie pominął Mszany Dolnej, Krakowa z świętującą w czasie koncertu swoje IMIENINY naszą fanką IWONĄ i jej towarzystwem, RABKI, LIMANOWEJ, SPYTKOWIC z naszym HENRYKIEM, który podbił wszystkich swym specjalnie na ten koncert wymyślonym bluesowym uniformem. Szkoda, że nie było konkursu na ubiór dopasowany stylem do koncertu, bo bez dwóch zdań Henryk byłby murowanym zwycięzcą.

Drugą atrakcją wieczoru, jak przystało na STARĄ WINIARNIĘ - był WIECZÓR WINA. Z naszych Folwarcznych piwnic można było spróbować bogaty zestaw win. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się wino CARLUM z PAPIESKICH PIWNIC - włoskie wino specjalnie zestawione dla miasta Wadowic. Już teraz szukamy następnego wina o bogatych walorach smakowo - cenowych, którym moglibyśmy się pochwalić przy następnej okazji. Z wielką chęcią przyjmiemy sugestie i uwagi z Państwa strony, jakie i z jakiego regionu powinno być to wino.

Zdjęcia z koncertu wykonał nasz FOLWARCZNY - co ważne niezawodny - fotograf MARCIN SOWA. Już wkrótce na naszej www w zakładce WESELA ukażą się nowe zdjęcia Marcina Sowy, które wykonał w czasie ostatniej sesji zdjęciowej.

FILMIKI Z KONCERTU:
www.youtube.com/watch?v=5dt7o4_H1lw
www.youtube.com/watch?v=B8QBIDT3qNY