folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Voo Voo

09 kwiecień 2011

W.W. - dwie niepozorne litery, a tyle w nich treści.


W.W. - dwie niepozorne litery, a tyle w nich treści.
W.W. – jak wielcy wykonawcy,
W.W. – jak wspaniały występ,
W.W. – jak Wojciech Waglewski, czyli Voo Voo


Muzyczny Folwark przeżywał prawdziwe oblężenie. Fani z całej Polski zjechali się na  wyjątkowy koncert  zespołu Voo Voo. Muzycy znani ze spektakularnych koncertów „MĘSKIE GRANIE” zagrali znakomity koncert.  Zaprezentowali materiał z najnowszego albumu “WSZYSCY MUZYCY TO WOJOWNICY” , ale nie zabrakło  też dobrze znanych hitów takich jak: „Nim stanie się tak…”, który uradowana publiczność śpiewała razem z zespołem. Muzycy dali z siebie wszystko, a brzmienie poszczególnych utworów wywoływało ciarki na plecach.
Charyzmatyczny Wojciech Waglewski, który bez zbędnych słów potrafił znakomicie zbudować dramaturgię koncertu, Mateusz Pospieszalski - prawdziwy wulkan energii, którego wokalizy wprawiały publiczność w trans, a solówki na saksofonie wywoływały burzę oklasków, Karim Martusewicz – wirtuoz kontrabasu i basista, oraz Piotr Żyżelewicz – bohater drugiego planu – znakomity perkusista, zagrali bez wątpienia jeden z najlepszych rockowych koncertów w Starej Winiarni.
 
Pozostał pewien niedosyt, ale jest nadzieja, że Wojciech Waglewski przyjedzie z zespołem do Muzycznego Folwarku jesienią tego roku. Już teraz zapraszamy!!!

Relacja z koncertu TV28:
http://tv28.pl/wydarzenia/spoleczenstwo,641.html#Scena_1

Filmiki z koncertu:
www.youtube.com/watch?v=rBTn0d3ai-Q
www.youtube.com/watch?v=GeaYIVIG-n8
 
Zapraszamy na portal TV28 gdzie można wysłuchać wywiadu przeprowadzonego bezpośrednio po koncercie przez Agnieszkę Węgrzynowicz z Wojciechem Waglewskim: http://www.tv28.pl/gosc-tv28,636.html