folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

The HEALERS! Moc muzyki jest wielka...

21 maj 2010

 

Moc muzyki jest wielka.

The HEALERS!

 

Moc muzyki jest wielka. Spokojna - wycisza i relaksuje, a dynamiczna pobudza i aktywizuje. The HEALERS! – czyli Uzdrowiciele – z powodzeniem stosują od lat ten drugi rodzaj muzykoterapii, a ich muzyka dodaje energii i chęci do działania.

Mieliśmy okazję przekonać się o tym na piątkowym koncercie w Muzycznym Folwarku, który odbył się w ramach europejskiej trasy koncertowej The HEALERS!. Niezaprzeczalną osobowością sceniczną jest Thomas Buck-Nasty – wokalista zespołu, nawiązujący z publicznością magiczny kontakt, gitarzysta - Kevin Chisholm, to prawdziwy showman, tańczący z gitarą na stole, basista Dean Zucchero – opanowany, w nieodłącznym kaszkiecie i perkusista - Ryan Cavan – zawsze pogodny i uśmiechnięty.

The HEALERS! to bez wątpienia zespół o najmocniejszym bluesowym brzmieniu, a przy tym bardzo sympatyczni i ciekawi ludzie.  Jest nadzieja, że pojawią się w Muzycznym Folwarku jeszcze w tym roku na ANDRZEJKI – Andrzeje już zapraszają na te niezwykłe ANDRZEJKI z The HEALERS!

www.youtube.com/user/Winiarnia#p/a/u/0/AEI0tBABo-0
www.youtube.com/user/Winiarnia#p/a/u/1/ung88EiuRig
www.youtube.com/watch?v=US_JNl8keYo
www.youtube.com/user/Winiarnia#p/a/u/1/mmpEkYiadT4
www.youtube.com/user/Winiarnia#p/a/u/0/kBXr4wZEf5s

Dynamicznie i z pasją zagrał również rockowo-bluesowy zespół MY WAY, który wystąpił jako support The HEALERS!. Zaprezentowali własne utwory oraz nowe wersje znanych hitów. Nie zabrakło także „delikatniejszych” brzmień takich jak „I steel love you”.


Zdjęcia z koncertu - Marcin Luty.