folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

WINO - BLUES i MIKOŁAJ

05 grudzień 2009

 

WINO - BLUES i MIKOŁAJ


Mikołajkowy wieczór w Folwarku Stara Winiarnia był wieczorem pełnym atrakcji i niespodzianek.

Na początek odbyła się degustacja win nowego i starego świata. Przedstawiciel firmy The Fine Food Group prowadził nas winnym szlakiem z Włoch, poprzez Republikę Południowej Afryki, aż po Chile, prezentując 6 wyśmienitych gatunków win. Każdy mógł skosztować i kupić coś dla siebie – doskonałe na aperitif delikatne wino musujące, korzenne czerwone wino, jako wykwintne uzupełnienie świątecznego obiadu, czy do deseru – półsłodkie, białe wino.

Miły nastrój szybko udzielił się wszystkim, a dalszy ciąg wieczoru zapowiadał kolejne atrakcje. Jedną z nich był koncert zespołu 7 W NOCY. Śląskie trio wystąpiło w Muzycznym Folwarku już po raz trzeci, a każdy ich koncert to niezapomniane przeżycie. Lider zespołu - Kajetan Drozd - znakomicie nawiązuje kontakt z publicznością i zawsze potrafi czymś zaskoczyć. Znane są już Jego gitarowe popisy na stole, czy akrobatyczne pozy podczas grania na gitarze. Tym razem hitem wieczoru okazał się żywiołowo zagrany „Wild Thing” Jimmiego Hendrixa.

Wielką niespodziankę sprawił wszystkim Święty Mikołaj, który nagle stanął w drzwiach z wielkim workiem prezentów. Radości było co nie miara, a zabawa trwała do późnej nocy.

Filmiki z koncertu:
http://www.youtube.com/user/Winiarnia#p/u/4/RSI0DSPrgBw
http://www.youtube.com/user/Winiarnia#p/u/3/GfEEXYWFEuI
http://www.youtube.com/user/Winiarnia#p/u/2/gq9UUg15tvI
http://www.youtube.com/user/Winiarnia#p/u/1/vHN4JGKufig
http://www.youtube.com/user/Winiarnia#p/u/0/Q7jswpDAL-g

Zespół 7 w NOCY wystąpił w składzie:
Kajetan Drozd - śpiew, gitara, harmonijka
Marek „Mały” Idzik – gitara basowa
Aleksander „Olo” Juraszczyk – perkusja.