folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

KRECIA ROBOTA

28 wrzesień 2012 , godz.20:00

 

Dobrzy kumple, chwila bluesa,
I uwierzyć aż się nie da,
nic mi więcej w życiu nie potrzeba.
I wiem, że choć wokół pustka
i głupota świat zalewa…
mnie naprawdę więcej nic nie trzeba


                                                                „Wstaje rano bezboleśnie…”


Krecia Robota wzrusza Ziemię !!!

Wzrusza - absolutnie!  > jak mawiała bohaterka wiadomego serialu<  I niekoniecznie wzbudza uczucia tkliwości - bardziej porusza „tym czymś”, co sobą niesie, powodując dostawanie się powietrza pomiędzy cząsteczki tworzące zwartą całość (patrz: słuchacze i widownia). A przede wszystkim powoduje zmianę miejsca, położenia, wprawia w ruch – nasze ciało chłonie muzykę i samo ją opowiada, interpretuje; każde na swój własny, ulubiony sposób.

Nieczęsto się zdarza, aby w ciągu roku jakiś zespół gościł w Muzycznym Folwarku po raz wtóry – w tym roku będzie tak tylko z naszym prezentem na Mikołaja oraz… tak, tak, na prośbę Publiczności Krecia Robota po wspaniałym majowym koncercie dała kolejny… wspaniały koncert.

Panownie zagrali sporo utworów własnych  znanych z płyty „hej nie bój się”, ale i masę coverów, z których najbardziej rozruszało publikę Runaway Dela Shannona. Byli też Doorsi, Nalepa, czy porywające boogie-woogie, które jest chyba jednym z dań firmowych zespołu.

Na deser southernowa wersja „Knockin’ on Heaven’s Door” Boba Dylana – kompozycja, która od kilku tygodni okupuje czołówkę alternatywnej listy przebojów Antoniego Krupy w Radiu Kraków. Bardzo ciekawie i bardzo elektrycznie zagrana, z gitarzystą używającym slide i jasnymi pasażami klawiszy. Dobra robota.

Krecia Robota to bardzo sympatyczny muzycznie zespół. Idealnie nadaje się do każdego klubu. Ma się wrażenie, ze jeśli trzeba nie będą przeszkadzali w konsumpcji, a kiedy sala zechce się bawić – rozgrzeją ją do czerwoności w minutę. Poruszające? Absolutnie…:)
 

 

Zespół wygrał w składzie:

Maciej Kłeczek - śpiew, gitary
Marcin Sonnenberg - śpiew, klawisze
Bogusław Mietniowski - bass
Adam Stępniowski - perkusja

Oraz gościnnie:
Marek Batorski i Tomasz Drabik - saksofony


www.kreciarobota.com.pl
https://www.facebook.com/krecia.robota