folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

REVOLUCJA & Jacek Dewódzki (DŻEM) & II ŚWIĘTO JABOLA!

21 wrzesień 2012 , godz.20.00

Koncert zespołu REVOLUCJA

&

II ŚWIĘTO JABOLA

czyli

REWELACYJNA REVOLUCJA 

 

Przetestuj swój język! Weź udział w quizie i wygrywaj! Rzucam ci wyzwanie po ... (w tym miejscu szarogęsi się jakiś francuski czy angielski...) – tej treści nagłówek mail'a ukłuł mnie w oczy dzisiaj rano i zabolał.  Chociaż treść była jak najbardziej polska nie mogłem nadziwić się niepoczytalności spamujących nasze konta robotów (?). Po cóż nam jakieś obcojęzyczne wykrętasy?! Toż po wczorajszej imprezie wszyscy wiedzą wiedzą, że język najgorętsze testy przechodzi w kontakcie z Folwarcznym winem ziołowo - leczniczym patykiem pisanym. Parę zeta i tyle zamieszania, że co poniektórzy degustatorzy do dzisiaj w smętnej rzeczywistości odnaleźć się nie mogą. I cóż, że bufetowa na wakacjach pod gruszą i na barze samoobsługa; lał się jabol z beczki szerokim strumieniem, aż miło było patrzeć (brylowała Karolinka oryginalna z tamtych lat) i... słuchać.

Właśnie, słuchać. I tutaj Revolucja! Nie! Rewelacja! Tak, Revolucja rewelacyjnie zrewolucjonizowała rewelacyjne rozwiązanie połączenia smakowania rewelacyjnego wina i rewolucyjnej, męskiej muzyki. Z rockowowo - undergroundowym zacięciem i świetnymi tekstami zespół Revolucja – projekt byłego wokalisty Dżemu, Jacka Dewódzkiego, zrzeszający najlepszych krakowskich muzyków młodego pokolenia wpisał się doskonale w świąteczno-rozrywkowy charakter wieczoru. Ba, ale oni chcą grać u Kuby! U TEGO Kuby!  http://zagrajukuby.pl/track/jWUME  (nawiasem pisząc można ich poprzeć:))

Jak było? „Nareszcie! Fantastyczny koncert! Wszystko było tak jak trzeba :) Bas świetny, perkusista genialny! A solówki cudowne! No i oczywiście wokal Pana Jacka, jak zawsze magiczny... To właśnie Revolucja! Miła zarówno dla ucha jak i dla oka :)”, ”fajna rześkość w zespole i radość i wzruszyłam się...”  Ponadto dowiedzieliśmy się, że lider w wolnych chwilach z pasją wodzi chmury na sznurku, że szydełkowanie to hobby bębniarza (Krzysiek Junior Żurek-Barszczyk),  że gitarzysta  Michał Dewódzki wymiata, a Bartosz Bratek Wójcik też potrafi zamącić. Panowie dali popalić!

Wielkie dzięki Folwarcznej Publiczności, która to wszystko zdzierżyć zdołała z uśmiechem i pieśnią na ustach. Taak... nie wiem tylko, czy okazjonalny skup jabłek, które miały być rozliczane w cenie biletów wstępu się powiódł... Wiem tylko, że będzie o czym pisać... patykiem;)  

 

Zdjęcia z koncertu i imprezy zawdzięczamy Piotrowi Kuczajowi z portalu Gorce24. Dziękujemy!