folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

SYLWESTER 2012/2013

31 grudzień 2012 - 01 styczeń 2013, godz.20.00

 

Sylwester 2012/2013 - 50 lat JAZZ BALL BAND ORCHESTRA!!!


BAL SYLWESTROWY w starym XVI – wiecznym kasztelu Folwark Stara Winiarnia przysporzył naszym Gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Pod hasłem „Złote lata swingu” wspólnie z obchodzącymi właśnie Złoty Jubileusz muzykami formacji Jazz Ball Band Orchestra żegnaliśmy stary i witaliśmy hucznie Nowy Rok. 50 lat muzycznej aktywności JBBO na polskiej scenie jazzowej to prawdziwy ewenement – zespół grający klimatyczną muzykę taneczną potwierdził swoją klasę! Każdy utwór był zapowiadany przez puzonistę Marka Michalaka, po każdym utworze na sali rozlegały się gromkie brawa.

JBBO trudno jest zaszufladkować. Niektórzy dowcipnisie rozszyfrowują skrót JBBO jako Jazz Be Bop Orchestra ...Armstrongowska tradycja, to fundament, na którym zbudowana jest muzyczna machina JBBO. Jazz Band Ball Orchestra to Satchmowski tradycjonalizm, Lunefordowsko - Goodmenowsko - Elingtonowski Swing, szczypta Boogie, Latynowska furia echo Rhytm & Bluesa wszystko to wymieszane, uzupełnione show'em i twórczą parodią. Było co oklaskiwać:)


Zagrali:

Jan Kudyk - tp., vocal
Marek Michalak - tb.vocal
Jacek Mazur - ts., cl.vocal
Wojtek Groborz - p
Teofil Lisiecki - b
Wiesław Jamioł - dr

 
Goście chwalili sobie również naszą Kuchnię. Smakowite potrawy, sery, boczki, rydze, sałatki – ach!  cieszyły się wielkim wzięciem:) OPEN BAR – jak najbardziej!

Sylwester nie mógł się obejść bez Gwardii Kasztelańskiej, wystrzałów z armaty i pokazu sztucznych ogni – Nowy 2013 Rok powitaliśmy z naszymi Gośćmi hucznie i wesoło licząc, że odwdzięczy się samymi dobrymi wspólnie spędzonymi chwilami...