folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

RETROCK BAND

05 kwiecień 2013 , godz.20.00

RETROCK BAND - powtórka z rozrywki

 

Zenon Brzęczyszczykiewicz, zwany dalej z oczywistych względów Zenonem B., zaplanował sobie ten weekend z wyjątkową precyzją. To  miało być przebudzenie i naładowanie akumulatorów; przez 40 dni z okładem dręczył zmysły przeglądając imprezariusz Folwarku, by z początkiem kwietnia wybujać, wybuchnąć nieposkromioną radością przyswajania Sztuki. Opóźniona w rozwoju Wiosna zdawała się tłumić jego pragnienia ale nie, Zenon B. nie poddał się wszechobecnej melacholii.

Uduchowiony, uwolniwszy zmysły na Wystawie, zagarnął szerokim, przyjacielskim gestem swoją Towarzyszkę, poprowadził na salę koncertową i... wytężył słuch. Spodziewał się Usłyszeć.

Pierwsze dźwięki rozpoznał szybciej niż najwytrwalsi widzowie serialu "Jaka to melodia" - to była Jego muzyka. Dzieciństwo z bigbeatem, dorastanie wśród rockowych riffów, pierwsza miłość o perłowych włosach... Po drodze dom wschodzącego słońca i schody do nieba... Nie wytrzymał - przy pierwszym rock'n'roll'u zarzucił marynarę i porwał się na parkiet wywijając zaskoczoną dziewczyną o nieokreślonym kolorze oczu. Kochał Retrock, kochał Słowaków i zimne piwo w przerwach na złapanie oddechu. Bez prądu. Oni grali bez prądu a on to kochał. Chciał, aby grali jak najdłużej, więc ostentacyjnie nie schodził spod sceny a partnerka mdlała w jego roztańczonych ramionach.

Uff, co to będzie jutro - Zenon B. wybiera się do Folwarku na death metalowy Thy Disease..!


Póki co zagrali tak, że Im chwała:

Milan Gebura - vocal, guitars
Miro Rosina - vocal, bass
Tomáš Buc - vocal, keyboards
Jozef Gebura - drums