folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

JANUSZ YANINA IWAŃSKI - \"THE BEATLES ACOUSTIC PLUS\"

19 lipiec 2013 , godz.20.00

 

"THE BEATLES ACOUSTIC PLUS"
Kochaj, kochaj, szalenie, szalenie bierz, co chcesz, wielkie... Wydarzenie!

Och, wczorajszy dzień przyszedł nagle... Czy jest ktoś, kto zechce posłuchać mojej opowieści, o dziewczynie, która miała ze mną zostać? Była z tych, których pragniesz tak bardzo, aż do bólu. A mimo to nie żałujesz ani jednego dnia. Ech.. dziewczyno! Dziewczyno! - Zenon Be rozczulił się znienacka zerkając na rozanieloną Mariolę, która wpatrzona w kwiecistą koszulę YANINY nieudolnie starała się ukryć emocje misternie podszyte białym winem..

Janusz YANINA Iwański koncertował z zespołem w Starej Winiarni. Akustycznie, emocjonalnie, szczerze i nastrojowo. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także z wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA - zaprezentował oryginalne, osobiste interpretacje znanych przebojów.  

Nie płacz, nie, słońce wschodzi, nie śpiesz się do wielkiej powodzi... Zenon Be rozpłynął się w swej wyimaginowanej żółtej łodzi podwodnej i wpatrzony w sypiące iskrami oczy Marioli nieco przewrotnie w zanucił:
Słowa Są Nagie - Płoniemy Płoniemy - Mogę Cię Kochać Nie Mogę Cię Mieć
Mówisz, Że Wiesz - Wielkie Podzielenie
Gdzieś Daleko Stąd  - Kręci się -
Kiedyś Kochałaś.. Jest Tak Jak Jest  - Tak Brakuje Nam... "And I Love Her"
Nie Wiemy Gdzie To Jest

Kto był, ten wie...

Wie również, że Wielkie Odkrywanie Małopolski warto zacząć od Folwarku:) Z dumą informujemy o wielkim i wspaniałym wyróżnieniu - w obecnej edycji plebiscytu jesteśmy nominowani w kategorii "Smacznie i z tradycją"! Fama o folwarcznej wątróbce nie od dziś po świecie się niesie ...:) Więcej informacji i możliwość zagłosowania na nasz obiekt tutaj.

 

Muzyczny Folwark "nawiedziło" wielu sympatyków dobrej muzyki, tworząc wraz z zespołem niepowtarzalny klimat koncertu. Była wspólna zabawa, wspólne śpiewanie, wspomnienia i łezka w niejednym oku... 

Januszowi Yaninie Iwańskiemu towarzyszyli:

Dariusz Bafeltowski - gitary, głos (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)

Przemysław Pacan - cajon, instr. perkusyjne, głos (współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)

DZIĘKUJEMY!