folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

BZYKOLOGY - Koncert + Warsztaty Gitarowe!

10 styczeń 2014 , godz.20.00


BZYKOLOGY w Starej Winiarni

 

Zenon Be powstał z przeżartych po Świętach i roztańczonym Sylwestrze. W bojowym nastroju, "uzbrojony w podręczniki tappingu, sweepingu, hammeringu i innego staccato, z rozgrzanymi uszami gotowymi na najbardziej rwące wodospady połamanych solówek" przybył na „Bzykology”. Muzyczny Folwark rozbroił go natychmiast słynną wątróbką i ilością zarezerwowanych na koncert stolików. Szkoda, że wziął Mariolki!

Gwiazda wieczoru - Piotr"Bzyk" Sokołowski - udziela(ł) się m.in. w Ziyo, Revolucji, KSU, Totentanz, Samokhin Band, grał z Renatą Przemyk, Krzysztofem Kiliańskim.. ba! Napisał muzykę do musicalu „No Bar” wystawianym w Teatrze im. Słowackiego i zaaranżował płytę znanej aktorki - Ady Fijał. Projekt BzykOlogy to instrumentalno - wokalna muzyka gitarowa niezwyklej, ekspresyjnej muzycznej urody. Ale gitara nie jest dla niego czynnikiem samogwałtu, tylko środkiem do opowiadania historii. stąd różnorodność technik, aranży, nastrojów i przekazu. „Bzyk” się nie sili, nie produkuje, nie męczy, nie narzuca. On, po prostu gra. Pięknie, przyjemnie, z feelingiem – przebojowo!

Przed koncertem zainteresowani mogli wziąść udział w warsztatach gitarowych prowadzonych przez Mistrza. Zenon też wiosłował.

BzykOlogy to:

Piotr”Bzyk”Sokołowski - gitary
Sławek Puka - bębny
Grzegorz”Ornette”Stępień /Oddzial Zamknięty/ - bas
Marcin Czyżewski /ex-Oddzial Zamknięty, finalista X-Factor/
GOŚĆ SPECJALNY: Bartosz Szwed (bas) - członek zespołu Kreuzberg! (Zespół jest autorem hitu "Niecierpliwa")