folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

ANOTHER PINK FLOYD!

27 wrzesień 2013 , Godz.20.00

ANOTHER PINK FLOYD
Muzyka Pink Floyd już po raz trzeci wybrzmiała w murach Muzycznego Folwarku!

"Proszę Państwa, proszę Państwa! Oto najświeższe wieści z Wydarzenia - mega koncertu skawińskiej supergrupy Another PINK FLOYD w Folwarku Starej Winiarni - zabytkowego XVI-wiecznego kasztelu w Mszanie Dolnej!

Taak, te mury zdają się pękać w szwach pod naporem szacownej Publiczności oraz emocji, które towarzyszą fanom legendy rocka! W czterdzieści lat po wydaniu najważniejszej wg niektórych płyty w historii muzyki rozrywkowej, słynnej The Dark Side Of The Moon, magia tych dźwięków ciągle elektryzuje i przyciąga.. Właśnie mamy antrakt i spróbuję zapytać słuchaczy o pierwsze wrażenia.. Ooo! Proszę Pana, jak się Panu podoba koncert?
- Ten, tego.. nie lubię coverów!
- ??? To co sprawiło, że Pan jednak przyszedł?
- Kuchnia, proszę Pana, KUCHNIA! Dałbym się pokroić za tutejszych kucharzy a przy dobrej muzyce smakuje podwójnie!!!
- Hmm, taak, dziękuję bardzo! Proszę Pana! /pytam kolejnego gościa/ Jak Panu się podoba koncert?
- Mariolka, proszę pana, Mariolka mi się podoba a ona bardzo chciała posłuchać i przypomnieć sobie, jak kiedyś razem jechaliśmy z Pragi...
- Ach tak, tak, proszę serdecznie pozdrowić fankę! Proszę Pana, proszę Pana, przepraszam, proszę podzielić się z nami swoimi wrażeniami...
- Och, rewelacja! Super-hiper-odlotowo! Solówki - majstersztyk albo Gilmour! Warsztat, przygotowanie muzyczne wszystkich członków zespołu a przede wszystkim dusza i serce wkładane przez nich w występ sprawiają, że z pewnością zjawię się tutaj kolejny raz, gdy zawitają do Folwarku.. naprawdę, polecam wszystkim, nie tylko fanom Floydów!
- Uff, dziękuję Panu; przywrócił mi Pan wiarę w słuchacza..
- Ooo, to nic takiego, proszę sobie wyobrazić, że mój kolega upiera się, że widział dzisiaj gigantyczne, walące się na scenę ściany, spektakularne wizualizacje i.. latające świnie!!! Fakt, Learning to Fly po raz pierwszy zespół włączył do repertuaru właśnie tu i teraz, ale żeby aż tak...
- Bardzo Panu dziękuję! I Państwu dziękuję za uwagę i do następnego razu! Za tydzień Muzyczny Folwark zaprasza na koncert i warsztaty gitarowe.. "Tylko Dla Was", relacjonował Zenon Be. Do usłyszenia!"

Poza anteną:
- Bardzo przepraszam, czy mógłby Pan mi wskazać tego gościa z wyobraźnią? Może dałby się namówić na odkrywanie ciemnej strony księżyca..?

- Kolega właśnie stamtąd wrócił, proszę Pana, specjalnie na koncert... 

 

Dziękujemy serdecznie za Koncert-Wydarzenie Wykonawcom:

Norman - vocals
Aneta - backing vocals
Ela - backing vocals
Piotrek - lead guitar, vocals
Andrzej - keyboards, saxophone, backing vocals
Mateusz - rhythm guitar
Piotrek - bass guitar
Wojtek - drums

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W WYDARZENIU!