folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

FREE BLUES BAND

23 sierpień 2013 , godz.20.00

FREE BLUES BAND!


Zenon B. swoje krótkie, intensywnie wypełnione po brzegi słońcem, Mariolką i stresem wakacje spędził był patriotycznie nad Bałtykiem. Tamteż w przebłysku geniuszu zawadził o szczeciński Free Blues Club i zauroczony obsłuchał z atencją rodzimy profesjonalnie bluesujący Free Blues Band. Jakież było jego zdumienie, kiedy po powrocie w górzyste pielesze dojrzał plakaty reklamujące koncert zespołu w Muzycznym Folwarku! Nie mógł nie przybyć...

Koncert w pełni potwierdził profesjonalizm zespołu, doskonałe umiejętności i zgranie muzyków. Ha! Wszak grali i grają z najlepszymi w Polsce, wygrywali i wygrywają co się da na wszystkich ważniejszych konkursach bluesowych w kraju.. Przemyślana, stylowa, nawiązująca do najlepszych doświadczeń elektrycznego bluesa muzyka ze znakomitą gitarą, smakowitym brzmieniem Hammonda i lekko funkującą, punktualną sekcją rytmiczną. Bębniarz wyczyniał takie rzeczy, że hej! Interakcje - dialogi, przejrzystość, klarowność, Hey Joe i cudownie soczyste organy.. ach! Dla dźwięków tych ostatnich Zenon gotów rzucić się choćby w trasę śladem zespołu a nawet wrócić.. do Szczecina!
 
Otwierali koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals, Scott’a Hendersona oraz Johnnego Wintera. W Folwarku otwarli oczy wielu. Na Bluesa!

Andrzej Malcherek - guit. voc.
Agnieszka Malcherek - hammond organ
Bartosz Jurgiel - bass guit.
Paweł Luksemburg - drums

Dziękujemy w imieniu całej załogi oraz folwarcznej Publiczności!