folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

ROB TOGNONI - TASMANIAN DEVIL :)

11 listopad 2013

 

TasMANian Devil!

Rob Tognoni - gitarzysta, wokalista, bluesman.. wirtuoz! Urodził się na Tasmanii w r. 1960, gdzie zaczynał swoją muzyczną karierę. Od początku lat 80-tych koncertuje regularnie w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych, Azji, Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock.
Jest jednym z najorginalnieszych artystów na bluesrockowej scenie. Regularnie występuje na najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje w większości krajów Starego Kontynentu, jest laureatem wielu nagród muzycznych. Udziela się jako muzyk sesyjny.
Podczas koncertu zasmakowaliśmy kompozycji pełnych wirtuozerii i energii. Na odległość widać fascynacje 'purplowskim' rockiem, 'hendrixowskimi' melodiami i manierami bluesrockowymi - wychodzi z tego nieprawdopodobnie żywiołowa mieszanka. Do tego stopnia, że nawet w konwencji balladowej czujemy pełną moc, jaką prezentowali kiedyś Thin Lizzy, Aerosmith, ZZ Top czy Nazareth. Głos Artysty może spodobać się zarówno fanom hołdującym tradycjom hard rocka jak i zwolennikom bluesa; lekko zachrypnięty, mocny, idealnie pasuje do serwowanej muzyki, a melodie które wyśpiewuje dodają kompozycjom kolorytu i charyzmy. Jego piękne, soczyste gitarowe solówki pozostaną na długo w naszej pamięci!

Obok Mistrza wystąpili cenieni polscy muzycy:
Łukasz Gorczyca - bass
Tomek Dominik - dr.

Dziękujemy!

Autorem fotek z koncertu jest pan Leszek Pulit - ukłony!