folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Thy Disease + Goście!

14 grudzień 2013 , godz.19.00

 

Muzyczna scena Folwarku gościła trzy ostro grające kapele: krakowskie THY DISEASE, PANZERDIVISION z Jordanowa oraz ARTHEMORE zrzeszający muzyków z Krakowa i Skawiny.

Najbardziej znani i rozpoznawalni muzycy Thy Disease (Industrial/Groove Metal) postanowili zakończyć sezon serią 10 koncertów nawiedzająć wraz z zaprzyjaźnionymi składami m.in. Folwark.  PANZERDIVISION reprezentujący Southern Thrash vel Drunken blues metal, przekonywał z zapamiętaniem, że "Mszana jest piekłem na Ziemi" czym nie zadziwił fanów przybyłych na koncert. Hasło "pij piwo lub giń" spotkało się z powszechnym zrozumieniem.
Podczas występu ARTHEMORE porażała siła nisko strojonych ciężkich, metalowych gitar w połączeniu z dynamiką i melodyjnością oraz niepowtarzalnym głosem wokalistki (i autorki oryginalnych tekstów zespołu).

Generalnie było głośno i przyjemnie. Masaż brzucha z klekotem bębenków i trzepotaniem przedsionków (XVI wiecznych w Folwarku - również), oryginalne kołowrotki długich włosów, zadyma (pozytywna) pod sceną... Zenon Be też był zadowolony, że Mariolka się co nieco rozerwała - wreszcie mogła głośno wyrazić, co czuje - było czego posłuchać i było na co popatrzeć...

Zagrzmieli:


THY DISEASE

Sirius - vocals
Yanuary - guitar
Andrew - bass
Ireq - drums
Vx The Mind Ripper - synthesizers, loops & samples
Artyom - guitar


PANZERDIVISION

Shemyaz - guitar, vocal, harmonica
Jackson - vocal, bass
Lüji - bass
Namtar - guitar
Adrian - drums


ARTHEMORE

BARBARA TYLEK - vocals
SEBASTIAN WÓJTOWICZ - Rhythm Guitar
PIOTR ŁAPCIK - Lead Guitar
KAROL BOBEK - Bass
WALDEMAR KOWALSKI - Drums