folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

DUET CZARNY NOSAL - na Dzień Kobiet!

08 marzec 2014 , godz.20.00

CZARNY NOSAL

Koncert na dwie gitary i dwa Świerszcze w... Starej Winiarni.

Zenon Be kochał bluesa i czarną muzykę w każdej postaci. Ale Mariolka Ce nie znosiła konkurencji... Wykorzystując wrodzony kobiecy spryt podsuwała lubemu smakowite dla siebie muzyczne kąski w postaci przemyślnie zawoalowanej. Ot, na przykład uprzedzając doroczne: O czym marzysz Kochanie? (w świetle Dnia Kobiet) pozwoliła potknąć się wzrokowi Zenona o stronę wuwuwu Folwarku z zapowiedzią koncertu - CZARNY NOSAL!
I stało się: Zenon zwiedziony afropolską nazwą w ciemno zaprosił ukochaną do Starej Winiarni. Dwóch przystojnych mężczyzn krzątających się przy podpinaniu gitar wziął za obsługę techniczną i nawet w chwili, gdy ze sceny popłynęły pierwsze delikatne dźwięki wsparte ciepłym tembrem głosu Rafała uznał, że to support. O dziwo support pozostał na scenie... przez cały, fantastyczny koncert. Mariolka była wniebowzięta, a Zenon kontemplował kojące odgłosy Krainy Łagodności - i nic, ale to nic mu nie przeszkadzało z Dobrońskim Cydrem włącznie. Niebanalne teksty i wysublimowane gitarowe brzmienia przeniosły słuchaczy w odległy wymiar poetyckich galaktyk.  

Darek Czarny i Rafał Nosal to Artyści, którzy współpracują sobą od wielu lat. Doświadczenie sceniczne plus przyjaźń - nie tylko muzyczna - zaowocowały projektem o intrygującej nazwie "Czarny Nosal". Duet podczas koncertu prezentował piosenki napisane do wierszy znanych poetów oraz piosenki autorskie. Bogactwo brzmień i aranżacji (na dwie gitary!) zapewniły licznie zgromadzonej folwarcznej Publiczności moc niezwykłych wrażeń. Czy słychać było "Stare Dobre Małżeństwo", "U studni" i "Grupę Bohema"? Tak, ale przenicowane, odkrywane w innym muzycznym wymiarze - na nowo!

DZIĘKUJEMY!