Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Archiwum Targów Ślubnych

starawiniarnia - 18 listopada 2018r. 18 listopada 2018r. XV JUBILEUSZOWE TARGI ŚLUBNE W MSZANIE DOLNEJ czytaj więcej

 

XV Jubileuszowe Targi Ślubne za nami!
 
Folwark Stara Winiarnia od dziesięciu już lat ma zaszczyt gościć w swoich zabytkowych wnętrzach rzesze narzeczonych, ich rodziny i znajomych oraz wystawców - firmy, które pragną przedstawić swoją ślubną ofertę. Pierwsze edycje odbywały się dwa razy do roku - wiosną i jesienią, od kliku lat promujemy bardziej popularny termin - jesienny :)

Jak przystało na Jubileusz - zaczęło się hucznie - od wystrzału z armaty (Gwardia Kasztelańska)! Jubileuszowe Targi potwierdziły regułę,  że z roku na rok rośnie zarówno ilość zwiedzających jak i wystawców. Widać również, że branża ślubna ma się dobrze - to, w czym narzeczeni mogą wybierać, jest coraz doskonalsze. Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele – poczynając od ślubnych strojów i dodatków, poprzez wyroby jubilerskie, fotografów, wizażystki, cukiernie (ach, słodkości!), dekoracje florystyczne, dekoracje światłem, firmy oferujące usługi organizacji wesel, naukę pierwszego tańca, niesamowite pokazy barmańskie i wiele, wiele więcej...

Niewątpliwą atrakcją Targów były występy muzyczne na żywo - zaprezentowały się zespoły: Magnetic, Elegancko oraz Tacy Sami. Po występach indywidualnych muzycy połączyli siły i zagrali wspólnie - to było coś :) Zespół Regionalny "Olszowianie" zachwycił wszystkich naturalnoscią i żywiołowością prezentacji w regionalnym, góralskim stylu. 

Uwagę zwiedzających przykuwały wyjątkowe samochody do ślubu, które zaparkowały na naszym Dziedzińcu. Stylowe angielskie retro-taxi Austin obok nowoczesnej Tesli, zabytkowy Jaguar Mark I z 1958r. obok Volkswagena (Typ 1) - klasycznego "Garbusa"... Wzięciem wśród młodszych Gości cieszyło się malowanie twarzy serwowane przez animatorki:)

Zdjęcie: Fotografia Sylwia Bafia

Goście Targów mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i konkursach, podczas których można było wygrać atrakcyjne nagrody w postaci rabatów, zniżek, darmowych voucherów - upusty, korzyści, sięgały niejednokrotnie kilkuset złotych! Praktycznie każdy Wystawca z okazji targowej imprezy przygotował dla odwiedzających ofertę specjalną!

Ślub oraz wesele są dla młodych par realizacją najpiękniejszych marzeń. Doroczne Targi Ślubne w Folwarku Starej Winiarni mają za zadanie pomóc w ich urzeczywistnieniu. Są nie tylko wspaniałą okazją zaprezentowania oferty firm z branży, ale również pokazania pasji wystawców, którzy w bezpośredniej rozmowie potrafią wymieniać się z potencjalnymi klientami pomysłami i doświadczeniami.

Odbyło się wiele ciekawych rozmów, które cechowała otwartość i zrozumienie potrzeb, a nawet marzeń. Rozmów, które na pewno zaowocują niejedną piękną kreacją oraz wystrojem ślubnym. Wśród odwiedzających rozpoznać można było zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających tego, co już udało im się "ogarnąć".

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć tak wiele osób w naszych zamkowych salach - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok, na kolejnych Targach Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!

 

Dziękujemy Patronom Medialmym naszych Targów:

Limanowa.in

GdzieWesele.pl

Wesela.pl

Wesele123.pl

TV28

PlanujemyWesele.pl

Tygodnik Podhalański

limanowski.głos24


 

WYSTAWCY XV JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TARGÓW ŚLUBNYCH:

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"

Dekoracje weselne IRYS Studio Florystyczne

FOTO&VIDEO

W Obiektywie Drona by Jakub Morawa

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia

Mastal.ski Fotografia Ślubna i Reklamowa

Foto-Reflex Paweł Rapacz

OTOFOTOBUDKA

Strefa Wspomnień

MART Fotografia

Fotobudka Magic Show

FotoGenesis.pl

Foto Podhale

Film-wesele.pl


MODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek

Salon Mody Ślubnej Viktoria

F.H.U."GABI"

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa

Suknie Ślubne MRBIŻUTERIA

Firma Jubilerska SEZAM

KOKONET.PL

Jubiler "KERKLIS" Mszana Dolna, ul. Kolbego


WIZAŻYSTKA - FRYZJER

PAKO BEAUTY

CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"

OPRAWA MUZYCZNA

Zespół Regionalny Olszowianie

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek

Zespół Magnetic

Zespół Elegancko

TACY SAMI zespół


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"

Napis Love


SAMOCHODY DO ŚLUBU


F.H.U."GABI"

Zabytkowy Jaguar - auto do ślubu

Garbus - klasykiem do ślubu


INNE….

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz

Wedding Bar

Stomatologia Rodzinna

Ślubny Ambaras  (WEDDING PLANER)

Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda (ANIMACJE)


DZIĘKUJEMY!!!

Zdjęcie: Fotografia Sylwia BafiaZdjęcie: Fotografia Sylwia BafiaZdjęcie: Fotografia Sylwia Bafia

starawiniarnia - 5 listopada 2017r. 5 listopada 2017r. Otwarty Dzień Ślubny - TARGI ŚLUBNE w Mszanie Dolnej czytaj więcej

Otwarty Dzień Ślubny A.D. 2017 za nami!

Z myślą o parach narzeczeńskich i ich bliskich zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie elementy, które składają się na organizację niezapomnianego ślubu. Od nakrycia stołu, papeterii i dekoracji, poprzez kwiaty, dekoracje florystyczne, oprawę foto i video, suknie ślubne, garnitury i dodatki ślubne, oryginalną biżuterię, artystycznie zdobione torty i ciasta weselne po oprawę muzyczną, prezentację samochodów do ślubu i wiele wiele więcej. Łącznie kilkudziesięciu wystawców z wielu branż, którzy specjalnie dla odwiedzających przygotowali atrakcyjne oferty promocyjne i rabaty na swoje produkty i usługi.

Co cieszyło się największym powodzeniem? Z pewnością wrażenie robiła bogata oferta branży foto-video, wrażenie robiły występy muzyczne na żywo z uroczymi Robcusiami na czele :) Co jeszcze? Okazja do degustowania wielu potraw weselnych, popisy barmanów, atrakcyjne vouchery promocyjne, rabaty i zniżki oferowane przez wystawców i tradycyjnie oferta salonów mody ślubnej:) Oczywiście już na dzień dobry przykuwały wzrok limuzyny i zabytkowe samochody na zabytkowym dziedzińcu Folwarku.

Na Targach przyszłe Młode Pary mogły prześledzić najnowsze trendy w modzie ślubnej i organizacji przyjęcia weselnego. Wśród korzyści odwiedzajacy wymieniali możliwość spotkania wielu usługodawców w jednym miejscu, oferujących często dodatkowe rabaty z okazji targów. Można było łatwo i szybko porównać wiele ofert, wybrać najlepszego fotografa, florystę, usłyszeć na żywo zespoły muzyczne... Po prostu mieć wybór! W licznych konkursach rozlosowano cenne nagrody ufundowane przez wystawców. Wszystko to, jak również profesjonalne konsultacje oferowane przez Managerów ślubnych Folwarku, z pewnością pomogą ułatwić parom planującym ślub i wesele podejmowanie decyzji i zaplanowanie tego szczególnego dnia w życiu w najdrobniejszych szczegółach!

Dziękujemy wszystkim Wystawcom za udział i zaangażowanie w przygotowanie Targów. To dzięki Wam, z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Zarówno tych, którzy byli z nami podczas tego wydarzenia jak i tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć, zapraszamy do zobaczenia fotorelacji na naszym profilu na Facebook'u.

DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za rok, na kolejnej, jesiennej edycji Targów Ślubnych w Folwarku - Starej Winiarni!.


 

WYSTAWCY TARGÓW ŚLUBNYCH 2017


DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"
www.zgabidoslubu.pl

Hand made by Basia & Kasia
Facebook link


FOTO&VIDEO

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiabafia.pl

Foto-Reflex Paweł Rapacz
www.pawelrapacz.pl

OTOFOTOBUDKA
www.otofotobudka.pl

Strefa Wspomnień
www.strefawspomnien.pl

Zofia Kita Fotograf
www.foto-zocha.pl

ŁUKASZ BOKSA - FOTOGRAFIA
www.lukaszboksa.eu

MART Fotografia
Facebook link

Fotobudka Magic Show
www.fotobudkawkrakowie.pl

CoraStudio Karolina Ujejska
www.corastudio.pl

W Obiektywie Drona by Jakub Morawa
Facebook linkMODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek
www.suknieslubne.limanowa.pl

Salon Ślubny KATIA
www.kreacje-slubne.com

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa
www.salonslubnywiktoria.pl

CoraStudio Karolina Ujejska
www.slubnesuknie.com


BIŻUTERIA

Jubiler Jaracz
www.jubiler.jaracz.plCATERING - SŁODKOŚCI


Cukiernia "31 róż"
Facebook link


OPRAWA MUZYCZNA


Robcusie - dziecięcy zespół góralski
www.robcusie.rabka.pl

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek
www.dj-krakow.pl

Zespół Bajersi
www.bajersi.pl

Zespół Juhasi
www.zespoljuhasi.pl


OPRAWA ŚWIETLNA


Dekoracja światłem "Modern Light Service"
www.modernlightservice.pl


SAMOCHODY DO ŚLUBU

Projekt Love
www.projektlove.pl

Zabytkowy Jaguar - auto do ślubu
Facebook link

M-bus - auto do ślubu
www.marszalik.pl


INNE….

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz
Facebook link

WINNICA KROKOSZÓWKA - GÓRSKA
www.krokoszowka-gorska.pl

Wedding Bar
www.wedding-bar.pl

Coctail Bar
Facebook link

Stomatologia Rodzinna
www.stomatologiarodzinna-mszana.pl


FOLWARK STARA WINIARNIA - ORGANIZATOR
 

 

Patroni Targów:

 gdziewesele.pl      wesele123.pl       wesela.pl       limanowa.in      TV28.pl      TYGODNIK PODHALAŃSKI

starawiniarnia - 20 listopada 2016r. 20 listopada 2016r. Otwarty Dzień Ślubny czytaj więcej

 

"Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

Po raz kolejny zabytkowe mury XVI-wiecznego Kasztelu miały okazję gościć  wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką związaną z przygotowaniem i organizacją przyjęcia weselnego.  Od 12 lat staramy się pomóc przybliżyć potencjalnym Młodym Parom, ich rodzinom i znajomym, bogatą ofertę firm z branży ślubnej. Mamy wrażenie, poparte relacjami samych zainteresowanych, że z roku na rok udaje się nam to coraz lepiej :)

Dziękujemy wszystkim, którzy w jesienne, niedzielne popołudnie, 20 listopada 2016r. zechcieli odwiedzić nasze progi  - cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do wzajemnego, lepszego poznania się! Tym samym wybory, które zazwyczaj przyprawiają nowożeńców i ich najbliższych o ból głowy, będą po Targach Ślubnych w Mszanie Dolnej o wiele, wiele łatwiejsze.

Dziękujemy wystawcom za świetną współpracę i trud włożony w przygotowanie i promocję swojej oferty. Wasze stoiska przyciągały wzrok, wasze porady były cennymi dla odwiedzających, którzy zgodnie podkreślali, że bezpośredni kontakt, możliwość „dotknięcia” oferowanych produktów i możliwość konwersacji w naturalny sposób przewyższały wszelkie informacje pozyskane dotychczas, chociażby z internetowych serwisów czy blogów. Dziękujemy za przygotowane vouchery oraz zniżki, które przy okazji Targów zaproponowaliście naszym Gościom.

Wśród stoisk szczególnie wyróżniały się oferty sukien ślubnych i dodatków, zaproszeń i wizytówek, pracowni fotograficznych, salonów fryzjerskich. Furorę zrobiła oferta słodkości przygotowana przez Cukiernię 31 róż – już sam widok zachęcał do kosztowania. Podobnie: kompleksowa oferta wystroju wnętrz przygotowana przez  Centrum Ślubne GABI, wspaniałe, porywające występy zespołów muzycznych, z wyjątkowymi Rabcusiami na czele oraz ciesząca wzrok i podnosząca ciśnienie  u płci brzydszej oferta samochodów do ślubu na folwarcznym Dziedzińcu…

Nasi profesjonalni Managerowie Ślubni na każdym kroku służyli pomocą, udzielając wyczerpujących informacji dotyczących przygotowań i przebiegu uroczystości weselnej. Folwarczna Kuchnia pracowała pełną parą serwując przekąski na suto zastawionych szwedzkich stołach oraz karmiąc pragnących ciepłej strawy.

Imprezę profesjonalnie poprowadził DJ Bartek Sobieraj (www.dj-krakow.pl) animując zabawę i konkursy z nagrodami ufundowanymi  przez Wystawców. Szczęście dopisało wielu spośród naszych Gości:)
Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy odwiedzili nasze klimatyczne wnętrza podczas tegorocznej imprezy targowej, będą ja dobrze wspominać. Dlatego już dziś anonsujemy kolejny Otwarty Dzień Ślubny, na który zapraszamy jesienią przyszłego roku!

 

WYSTAWCY TARGÓW ŚLUBNYCH 2016

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"
www.zgabidoslubu.pl


FOTO&VIDEO

Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz

www.kjaworz.com

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia

fotografiabafia.pl

Robert Domański
www.robertdomanski.pl

Foto-Reflex Paweł Rapacz
www.pawelrapacz.pl

OTOFOTOBUDKA
www.otofotobudka.pl

Strefa Wspomnień
www.strefawspomnien.pl

Zofia Kita Fotograf

www.foto-zocha.pl

Arta Studio
www.artastudio.pl


MODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek
www.suknieslubne.limanowa.pl

Salon Ślubny KATIA
www.kreacje-slubne.com

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa
"www.salonslubnywiktoria.pl
"
KACZTEX - Studio Mody
www.facebook.com/Kacztex/?fref=ts


BIŻUTERIA


KOKONET.PL
kokonet.pl

WIZAŻYSTKA - FRYZJER

Salon Fryzjerski "Szafir"
www.facebook.com/SalonFryzjerskiStudioUrodySzafir

KATRIN Studio Urody
studiokatrin.pl


CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"
www.facebook.com/cukiernia31roz/?fref=ts


OPRAWA MUZYCZNA

Robcusie - dziecięcy zespół góralski
www.robcusie.rabka.pl

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek
www.dj-krakow.pl

Zespół Bajersi
bajersi.pl

Zespół Elegancko
www.elegancko.net

Zespół Juhasi
zespoljuhasi.pl


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"
www.modernlightservice.pl


SAMOCHODY DO ŚLUBU


Marwin Polska
www.facebook.com/profile.php?id=100005639119042&fref=ts

F.H.U."GABI"
www.zgabidoslubu.pl

Zofia Kita Fotograf
www.foto-zocha.pl


AKCESORIA ŚLUBNE

SlubneZakupy.pl

www.slubnezakupy.pl

Pamas Polska sp. z o.o.
www.zaproszeniaslubne.pl


INNE….

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz
www.facebook.com/taniecjakubpachowicz/?fref=ts

Vesper Event Studio
www.vesperevent.pl

GWARDIA KASZTELAŃSKA
www.facebook.com/Gwardia.Kasztel

FOLWARK STARA WINIARNIA - ORGANIZATOR


PATRONAT MEDIALNY

limanowa.in
gdziewesele.pl
wesela.pl
wesele123.pl
TYGODNIK PODHALAŃSKI (www.24tp.pl)

 

 

POPRZEDNIE EDYCJE TARGÓW W MSZANIE DOLNEJ:

http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_otwartych_dni_slubnych

starawiniarnia - 15 listopada 2015 15 listopada 2015 Otwarty Dzień Ślubny czytaj więcej

Za nami kolejny Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej - i kolejny sukces!
Jeszcze liczniejsze grono wystawców, jeszcze większy oddźwięk wśród odwiedzających: narzeczonych. ich rodzin i znajomych. Z roku na rok, z edycji na edycję, Targi Ślubne dorośleją, krzepną, budzą coraz większe zainteresowanie... I o to chodzi!

Zorganizowanie ślubu i wesela to zawsze nie lada wyzwanie - zwłaszcza, gdy ofert usług weselnych jest co niemiara, pomysłów na realizację ślubnych marzeń drugie tyle, a doradców... sami wiecie:) Przesłaniem organizatorów było stworzenie platformy, która dzięki konfrontacji oferty firm z branży z oczekiwaniami narzeczonych, pomogłaby tym ostatnim w podejmowaniu decyzji co do kształtu i oprawy jednych z najważniejszych chwil w ich życiu.
Oczywiście pomysł to nie nowy, ale mszańskie targi wyróżnia ich klimat, atmosfera. Nie jest odczuwalny tak charakterystyczny dla innych miejsc pośpiech, brak też natarczywości "akwizytorów" ulotek - jest rzeczowość, czas na rozmowę z wystawcą, poradę Managera Ślubnego, przyjazną konwersację, rozwianie wątpliwości.

      Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

W niedzielę, 15 listopada było podobnie. Tradycyjnie największe wzięcie miały stoiska firm mających w swej ofercie suknie ślubne: limanowski "Ślubny Zakątek", nowotarski "Boutique Wiktoria", Salon Ślubny "Katia" ze Spytkowic i lubieński Salon Mody Ślubnej "Viktoria" cieszyły oczy nie tylko dam - okazuje się, że coraz częściej partnerzy są cenionymi doradcami; niejednokrotnie zwracają uwagę na szczegóły, które umykają ich wybrankom. "Na szczęście" tradycyjnie garnitur i dodatki dobiera się do sukni Pani Młodej, a nie odwotnie:)

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Do każdej kobiety i do każdej sukni najbardziej pasuje stosowna biżuteria - stoisko jubilerskie Mistrza Złotnictwa Piotra Jaracza cieszyło się wielkim powodzeniem. Na gali obrączek króluje białe i żółte.. złoto. Oczywiście pamiątkowy grawer wskazany - tak, jak "jak najmniej doradców" przy wyborze...

W trakcie przygotowań do ślubu i wesela nie obejdzie się bez odwiedzin w salonie fryzjerskim i kosmetycznym; swoją ofertę i pokazowe stylizacje przedstawił Salon Fryzjerski "Matrix" Kingi Piszczek z Kamienicy.

Zainteresowanie ofertą tortów i ciast weselnych jest naturalne i oczywiste: Cukiernia "31 róż" ze Stróży przedstawiła swoje pyszne portfolio.

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Nowością na naszych Targach były stoistka małopolskich winnic: "Krokoszówka Górska" i Winnica "Goja" świetnie wyczuły modę na wplatanie w weselne menu winnych smaków i ich odcieni i przedstawiły swoją bogatą ofertę. Jako Winiarnia jesteśmy jak najbardziej "za"!

Pora na dekorację sali: zabytkowe wnętrza Folwarku pięknie rozświetliły iluminacje wyczarowane przez mszański "Modern Light Service". Dekoracyjne stylizacje florystyczne Anety Piłacik ("Styl&Klimat") budziły podziw i żywe zainteresowanie wśród zwiedzających.

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Bardzo bogato reprezentowana była branża foto-video: swoją oferte przedstawiły studia Pani Sylwii Bafii (Fotografia Ślubna Sylwia Bafia) oraz Panów: Krzysztofa Jaworza (Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz), Roberta Domańskiego (Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Robert Domański), Tadeusza Steca (Fotografia Ślubna Tadeusz Stec), Jakuba Wójtowicza (Sky's the limit. Media), Krzysztofa Cukiera (Strefa Wspomnień (+ kamerzysta PRO-ELAB) i Pawła Rapacza (Foto-Reflex). Jeśli dodać do tego OTOFOTOBUDKĘ Kowalczyka oferta cieszyła bogactwem i różnorodnością oczy i zmysły.

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Na zmysły działały również występy zespołów weselnych: furrorę zrobiły regionalne "Robcusie", koncertowały zespoły Elegancko, Bajersi, Magnetic, swoje stoisko miał DJ Michał Stradomski.Do pierwszego tańca zapraszał Jakub Pachowicz (Taniec Sport Rekreacja).

Do ślubu warto zajechać z fasonem! Dziedziniec Folwarku gościł przyozdobione pojazdy oferowane przez firmy Retro-mobile (Alfa Romeo Spider), Pana Marcina Brózdę (Lincoln Excalibur), Pana Krzysztofa Klucza (Chrysler New Yorker 1956) i Salon Ślubny "Gabi", którego dodatkowa oferta usług okołoślubnych była imponująca!.

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Było też na naszych Targach stoisko szczególne: członkowie Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą (http://www.ptwm.org.pl) informowali narzeczonych o formie wsparcia chorych na mukowiscydozę polegającej na przeprowadzeniu zbiórki charytatywnej w dniu ich wesela z możliwością przekazania środków pieniężnych lub darów rzeczowych - zamiast kwiatów. Szczytny cel!

Nie zabrakło barwnej, historycznej oferty Gwardii Kasztelańskiej oraz stoiska Pauliny Duijn (Kaligrafia i Iluminacja).

Imprezę profesjonalnie poprowadził DJ Bartek Sobieraj (www.dj-krakow.pl). Liczne konkursy z voucherami zaoferowanymi przez Wystawców sprawiły niemało radości wszystkim, którym dopisało szczęście:)

     Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia  Targi Ślubne 2015 Folwark Stara Winiarnia

Folwark Stara Winiarnia udostępnił swoje klimatycze wnętrza XVI-wiecznego kasztelu, zapewnił wsparcie organizacyjne oraz fachowość swych Managerów Ślubnych. Folwarczna Kuchnia pracowała pełną parą uzupełniając przekąski na suto zastawionym szwedzkim stole i karmiąc pragnących ciepłej strawy.


Dziękujemy Wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili: narzeczonym, ich Rodzinom i znajomym, Wystawcom i wszystkim Gościom. Dzięki Wam widzimy nadal sens kontynuowania tradycji organizowania dorocznych Targów Ślubnych . Mamy nadzieję, właściwie jesteśmy przekonani, że po części pomogliśmy wielu parom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich wielkiego dnia.
Dziękujemy patronom medialnym Targów: portalom limanowa.in, gdziewesele.pl, wesela.pl, portal wesele123.pl, TV28

"Przyjdż i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!" - za rok kolejna edycja Imprezy, na którą już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy!.

WYSTAWCY:

Styl&Klimat
Aneta Piłacik
+48 608 229 240
anetapilacik@icloud.com

Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz
www.kjaworz.com

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiasylwiabafia.pl

Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Robert Domański
www.robertdomanski.pl

Fotografia Ślubna Tadeusz Stec
www.fotostec.pl

Foto-Reflex Paweł Rapacz
www.pawelrapacz.pl

Sky's the limit. Media
www.skysthelimit.pl

OTOFOTOBUDKA
www.otofotobudka.pl

Strefa Wspomnień (+ kamerzysta PRO-ELAB)
www.strefawspomnien.pl

Ślubny Zakątek
www.suknieslubne.limanowa.pl

Salon Mody Ślubnej Viktoria
www.slubnesuknie.com

Salon Ślubny KATIA
www.kreacje-slubne.com

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa
www.salonslubnywiktoria.pl

Jubiler Jaracz
www.jubiler.jaracz.pl

Salon Fryzjerski Matrix Kinga Piszczek
www.facebook.com/salonfryzjerskimatrixkingapiszczek

Cukiernia "31 róż"
Agnieszka Boroń
cukiernia.agnieszkab@gmail.com

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek
www.dj-krakow.pl

DJ Wodzirej Michał Stradomski
www.okiemwodzireja.wordpress.com

Robcusie - dziecięcy zespół góralski
www.robcusie.rabka.pl

Zespół Bajersi
www.bajersi.pl

Zespół Magnetic
www.zespolmagnetic.pl

Zespół Elegancko
www.elegancko.net

Dekoracja światłem "Modern Light Service"
www.modernlightservice.pl

Retro-mobile
www.retro-mobile.eu

Marcin Brózda
www.lincoln-wadowice.pl

Samochody do ślubu - Krzysztof Klucz
+48 182 752 100

Salon Ślubny "GABI"
www.zgabidoslubu.pl

GWARDIA KASZTELAŃSKA
www.facebook.com/Gwardia.Kasztel

WINNICA KROKOSZÓWKA - GÓRSKA
www.krokoszowka-gorska.pl

WINNICA GOJA
www.winnicagoja.pl

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz
www.facebook.com/taniecjakubpachowicz

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
www.ptwm.org.pl

FOLWARK STARA WINIARNIA

PATRONAT MEDIALNY
limanowa.in
gdziewesele.pl
wesela.pl
portal wesele123.pl
TV28

starawiniarnia - 23 listopada 2014r. 23 listopada 2014r. Otwarty Dzień Ślubny czytaj więcej

 

Targi, targi i po targach! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili; zarówno wspaniałym Wystawcom jak i licznym Gościom!

Mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do wzajemnego lepszego poznania się:) Przyszłe Młode Pary miały możliwość zobaczenia aktualnej oferty Firm "z branży weselnej" oraz zamówienia produktów i usług ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję rabatami, a dla Wystawców była to kolejna okazja poznania oczekiwań ich potencjalnych klientów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Obiecujemy kolejną edycję Targów Ślubnych już za rok, jesienią 2015 roku.

 

Lista wystawców:

Styl&Klimat Aneta Piłacik
tel. 608 229 240


Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz
www.kjaworz.com

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiabafia.pl

Robert Domański
www.robertdomanski.pl

Fotografia Ślubna Tadeusz Stec
www.fotostec.pl

Studio fotografii dziecięcej i ślubnej Anita Steckiewicz
www.fottografia.pl

Foto-Reflex Paweł Rapacz
www.pawelrapacz.pl

Ślubny Zakątek
www.suknieslubne.limanowa.pl

Salon Ślubny KATIA
www.kreacje-slubne.com

Jubiler Jaracz
www.jubiler.jaracz.pl

Salon Fryzjerski Matrix Kinga Piszczek
https://pl-pl.facebook.com/salonfryzjerskimatrixkingapiszczek

Catering - słodkości  Cukiernia "31 róż"
www.facebook.com/pages/Cukiernia-31-RÓŻ/479584725490527?fref=ts

Robcusie - dziecięcy zespół góralski
robcusie.rabka.pl

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek
www.dj-krakow.pl

Zespół Mr. Jones
http://www.mr-jones.pl/

Zespół Bajersi
https://www.planujemywesele.pl/33995-bajersi

"Kleks" - animacje dla dzieci
www.kleks-sala.pl

Kwiaciarnia Calla (samochód+dekoracja kościoła i aut)
tel. 508 694 401

Samochody do ślubu - Krzysztof Klucz
+48 182 752 100

GWARDIA KASZTELAŃSKA
www.facebook.com/Gwardia.Kasztel

ART-KEY Grzegorz Dudzik AKCESORIA ŚLUBNE
www.art-key.pl

Patroni medialni Imprezy:
limanowa.in
gdziewesele.pl
wesela.pl

Dziękujemy!

starawiniarnia - 10 listopada 2013r. 10 listopada 2013r. czytaj więcej

 

 

Pułkownik Zenon Brzęczyszczykiewicz 
Do Panów hetmanów
Nowaków, Snacków i Jędrzeji
Co przy okazji niedzieli
Dzień Otwarty ominęli
a ciekawość ich aż zżera
piszę teraz

                   Zgodnie z uprzednim rozkazaniem, gdzie wystawić nakazano na publiczne oglądanie wszystkie dobra dlaweselne, urządzilim TARGI przednie - nie w Chreptiowie a w Folwarku starej daty (obok parku). Tu sprosilim Młode Pary, single, dżingle, sobiepany, którym kiedyś się wydarzy kogoś ciągnąć do ołtarzy, miejsca szukać na wesele... szukać sukien i fryzyerów, grajków, karoc, sommelierów, cukierników, managerów, fontann, perfum, skrzyń błyskotek oraz przednich wodzirejów... Rozesłalim przedtem wici, by zapełnić wszystkiem sale i podwórzec znamienity potomkami zająć karet. Odzew: Luśnia! Doskonale! Doskonale się złożyło, że Basieniek nam przybyło, Justyn, Dorot, Kaś, Agnieszek - każda chwacka i z facetem. Każdą aż ciekawość pali, czy ten termin wolnym zanim się faceta spyta -  czy zazgrzyta, czy nie zgrzyta... Oglądano, podziwiano, studiowano i pytano. Smakowano, zachwalano, umawiano i pytano. I słuchano. I pytano. Losowania przeżywano i vouchery odbierano. Szefa Kuchni zagłaskano. Obfotografowywano - Gwardię i Piwniczki lochy - snadnie; z miodóweczką, co rozgrzewa każde trzewia. "Niech Idea nie upadnie" grzmiały Podbipięty trele niczym Azji zawodzenie; tylko ładniej - jak pogoda na niedzielę wymodlona i spełniona.

Jakby tam tedy nie było, ale się dobrze skończyło, o czym ze satysfakcyją donosząc w służby swoje powolne polecam z załącznikiem w postaci uchwyconych w ruchomym kadrze organizatorów do stóp upadam.

 

 

"Lista wystawców w kolejności niealfabetycznej"

(Polecamy ich profesjonalne usługi)


Dekoracja ślubna "Styl&Klimat"
Aneta Piłacik
608 229 240Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz
www.kjaworz.com       

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiasylwiabafia.pl  

"Ślubny Zakątek"
www.suknieslubne.limanowa.pl       

Centrum Mody Ślubnej "KAJA"
www.suknieslubne.sacz.com.pl

Salon Ślubny "KATIA"
www.kreacje-slubne.com   Salon kosmetyczny "Piu Bella"
salon-piubella.blogspot.com      

Gabinet kosmetyczny "BELLA"
www.bella.limanowa.pl       

Salon Fryzjerski "Szafir"
www.salon-fryzjerski-limanowa-333.zor.pl

Cukiernia "31 róż"
www.facebook.com/pages/Cukiernia-31-RÓŻ/479584725490527?fref=ts   

Ciastkarnia "PYCHOTKA"
www.naprawa410.pl

Zespół muzyczny "LINOLEUM"
www.linoleumband.pl     

"Robcusie" - dziecięcy zespół góralski
robcusie.rabka.pl

Zespół muzyczny "SECRET BAND"
www.secretband.republika.pl

Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek   
www.dj-krakow.pl       

Dekoracja światłem "Modern Light Service"
www.modernlightservice.pl


 

Oświetlenie architektoniczne "FUTURE TECH" www.ftech.pl     
 

"Kleks" - animacje dla dzieci
www.kleks-sala.pl

Kwiaciarnia Calla
508 694 401

Samochody weselne "dbcars"
www.dbcars.pl  


                               
GWARDIA KASZTELAŃSKA
www.gwardiakasztelanska.pl

 

Patronatem Targów był portal ślubny abcslubu.pl

 

Wszystkim odwiedzającym nasze Targi oraz Wystawcom serdecznie dziękujemy za wspólne przeżywanie Otwartego Dnia Ślubnego!

starawiniarnia - 3 marca 2013r. 3 marca 2013r. czytaj więcej

 

OTWARTY DZIEŃ ŚLUBNY -03.03.2013:

"PRZYJDŹ I ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRZYJĘCIE WESELNE W STAREJ WINIARNI"

 

Kolejna Edycja Targów Ślubnych dla wszystkich par planujących ślub i wesele była okazją do zapoznania się z aktualną ofertą firm z branży. Bezpośredni kontakt  z wystawcami, którzy w sposób fachowy i wyczerpujący przedstawiali swoje usługi i produkty, umożliwiał ich potencjalnym klientom zebranie cennych informacji, rad i wskazówek co do przebiegu, kształtu i oprawy uroczystości weselnych. 

      

Klimatyczne wnętrza Folwarku Starej Winiarni, sale nakryte jak na Przyjęcie Weselne, konsultacje prowadzone przez profesjonalnych Managerów Ślubnych oraz moc atrakcji m.in. degustacje potraw weselnych, pokaz tortów, występy kapeli góralskiej i folwarcznej Gwardii Kasztelańskiej oraz okolicznościowe konkursy - wszystko to złożyło się na pozytywny obraz Imprezy w oczach zainteresowanych; tych chcących poznać najnowsze trendy w ofercie dla potencjalnych nowożeńców oraz wystawców pragnących sprzedać swoje usługi.

Imprezę zorganizowaną pod patronatem portalu abcslubu.pl poprowadził wodzirej - konferansjer ślubny Bartek Sobieraj.

 

 

Wśród wystawców:

"Ślubny Zakątek"
www.suknieslubne.limanowa.pl

Centrum Mody Ślubnej "Kaja"
www.suknieslubne.sacz.com.pl

"Styl&Klimat" 
Aneta Piłacik
608 229 240

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiasylwiabafia.pl

PW-FOTOGRAFIA.pl
Paweł Woźniak

Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz
www.kjaworz.com

Studio Video "KlapsFilm"
Łukasz Gołąb
604 320 055

Firma Jubilerska "Kerklis"
Piotr Kurek
601 376 385

Pracownia Biżuterii Ślubnej "Amarylis"
Wioleta Tomaszewska - Nika
509 217 685

Salon Kosmetyczny "Piu Bella"
salon-piubella.blogspot.com

Salon Fryzjerski "Szafir"
Grażyna Mrożek
501 448 084

Cukiernia "31 róż"
Stróża - p. Agnieszka Boroń

Poczta Owocowa
www.pocztaowocowa.pl
p. Agata Piaskowska

"Kleks" - animacje dla dzieci
www.kleks-sala.pl

Biuro Turystyczne "LimaTur"
www.limatur.wk.pl

Zespół Muzyczny "deluxe alive"
www.deluxealive.pl

Barbara Cielecka-Wachułka & Melodico Band
604 450 977

Kapela Góralska "Olszowianie"
886 143 449

"Modern Light Service" - dekoracja światłem
www.modernlightservice.pl

Bartek Sobieraj - wodzirej, prezenter muzyczny
www.dj-krakow.pl

 

 

Więcej zdjęć znajdą Państwo na http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_imprez/pid/5513

starawiniarnia - 18 listopada 2012r. 18 listopada 2012r. czytaj więcej

 

OTWARTY DZIEŃ ŚLUBNY

 

"PRZYJDŹ I ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRZYJĘCIE WESELNE

W STAREJ WINIARNI"


 Pod tym hasłem w piękną listopadową niedzielę odbyły się kolejne Targi Ślubne. Zgromadziły, jak zawsze, spore grono osób planujących wesele jak i wielu wystawców - firm próbujących skusić swoją ofertą Młode Pary.

Klimatyczne wnętrza Folwarku Starej Winiarni, sale nakryte jak na Przyjęcie Weselne, konsultacje prowadzone przez profesjonalnych Managerów Ślubnych oraz moc atrakcji m.in. degustacje potraw weselnych, pokaz tortów, występy kapeli góralskiej oraz świetna oprawa muzyczna i świetlna Targów - wszystko to przyczyniło się do ugruntowania wśród zwiedzających opinii o Folwarku - najlepszym miejscu na Wesele!

       

Wielkie zainteresowanie wzbudzała prezentacja samochodów do ślubu; dziesięciometrowy, super wyposażony czarny Hummer oraz limuzyny i auta w stylu retro przyciągały wzrok i uwagę zwiedzających.

Była i okolicznościowa loteria, którą szczęśliwcy będą z całą pewnością miło wspominać:)

Imprezę poprowadził z polotem wodzirej i konferansjer ślubny Bartek Sobieraj.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje Targów - najbliższe na pewno na wiosnę - o czym nie omieszkamy Państwa poinformować!


 Wystawcy:

"W dniu ślubu"- fotografia ślubna

"Pixartist" - fotografia ślubna

"Jaworz" fotografia ślubna

Sylwia Bafia - fotografia ślubna

"Ślubny zakątek" - suknie ślubne

"31 róż" - cukiernia, torty weselne

"Styl & Klimat" - dekoracje weselne

"deluxe alive" - zespół muzyczny

"Olszowianie" - kapela góralska

"Vipcar" - limuzyny

"Kamwid" - samochody retro

"Dom z Wieżą - samochody retro

 

Wszystkim Wystawcom oraz Tym, którzy nas odwiedzili, serdecznie dziękujemy!

Więcej fotografii z Imprezy na http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_imprez/pid/3459

starawiniarnia - 1 kwietnia 2012r. 1 kwietnia 2012r. czytaj więcej

 

OTWARTY DZIEŃ ŚLUBNY!

                                             

Pomimo niesprzyjającej aury gościnne mury Folwarku wypełniły się zwiedzającymi. Pary planujące ślub i wesele miały okazję zapoznać się z urokiem obiektu, spróbować potraw z menu weselnego, tortów i ciast, porozmawiać z profesjonalnym Konsultantem Ślubnym oraz zarezerwować termin realizacji swej wymarzonej Uroczystości.

Dzięki świetnej aranżacji - sale Folwarku przygotowane zostały przez  Florystki oraz pracownie Dekoracji Ślubnych - wszyscy mogli poczuć atmosferę, jaka panuje w dniu Wesela. 

Atrakcje w postaci występu iluzjonisty, pokaz zabaw dla dzieci oraz losowanie nagród ślubnych dodały kolorytu i smaku Imprezie oraz dopełniły obraz Folwarku jako obiektu, który potrafi kompleksowo zorganizować każdą Uroczystość.

Imprezę poprowadził konferansjer ślubny DJ Bartek Sobieraj.

 

 

WYSTAWCY:

 

FIRMY DEKORATORSKIE

1.DUNI Aldona Nowka - Lipińska
www.duni.com

2.Joanna Stasiowska
www.dekoracje-kwiaty.pl

3.Styl&Klimta
tel. 608229240


FOTOGRAFOWIE

1.Sylwia Bafia KRAKÓW 
www.fotografiasylwiabafia.pl

2.Foto Lupa  Elżbieta i Paweł Lupa
www.plenerlupa.blogspot.com

3.Foto Filipiak  Anna i Tadeusz Filipiak
www.fotofilipiak.pl


SUKIENIE ŚLUBNE

Ślubny Zakątek Limanowa
www.suknieslubne.limanowa.pl
 

ANIMACJE DLA DZECI

KLEKS MSZANA DOLNA
www.kleks-sala.pl
 

ZESPOŁY:

1.Linoleum
tel.509465494

2.Uostargoj mnie
tel.880359572

3.Skrzypaczka Alina Lach
tel.886163738

 

Biżuteria: 

FIRMA JUBILERSKA "KERKLIS", Piotr Kurek
www.swietnafirma.pl/firma.aspx?id=1032406&miasto=mszana-dolna&n=firma-jubilerska--kerklis--piotr-kurek/

 

Słodkości:

Słodka Wyspa – Słodycze na każdą okazję
Galeria Mszana Dolna

Cukiernia "31 róż" Stróża
P. Agnieszka Boroń

 

Wizażystka

PiuBella  Mszana Dolna

www.piubella.dl.pl

 


Filmiki z imprezy:

http://www.youtube.com/user/Winiarnia?feature=watch
 
http://www.youtube.com/watch?v=HFbXBLC2H5E&list=UUsgeRXsKpwasWSDyD2qsBzA&index=1&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=SEfj3oeBG6g&list=UUsgeRXsKpwasWSDyD2qsBzA&index=2&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=vthDVKSAxKQ&list=UUsgeRXsKpwasWSDyD2qsBzA&index=3&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=7Xt1aVbVYvg&list=UUsgeRXsKpwasWSDyD2qsBzA&index=4&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=MeGiC3HF9ZA&list=UUsgeRXsKpwasWSDyD2qsBzA&index=5&feature=plcp

 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZORGANIZOWANIEM UROCZYSTOŚCI WESELNEJ W NASZYM OBIEKCIE POLECAMY ZAKŁADKĘ "WESELA".

ZNAJDĄ TAM PAŃSTWO WIĘCEJ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH MENU I ATRAKCJI WESELNYCH.

 

>>>>>>>>       ZAPRASZAMY NA KOLEJNE EDYCJE TARGÓW  -  LISTOPAD 2012,  LUTY 2013