Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Ogród - Grill

 

Grill na dziedzińcu folwarcznym z ogródkiem

 

Dysponujemy specjalnie dostosowanym zewnętrznym kamiennym grillem, znajdującym się na naszym obszernym dziedzińcu folwarcznym, wraz z dodatkowym zadaszeniem i ogródkami letnimi. Mamy możliwość zorganizowania zewnętrznej imprezy z grillowaniem do 400 osób.

„Z radością, wręcz galopem opuszczam kuchnię, przenosząc się na olbrzymi, przypominający scenę taras. Dzieje się tak co roku, gdy tylko słoneczko mocniej przygrzeje, a trawa się zazieleni. Wyciągam, z piwnicy wszystkie grille (...) czyszczę je bardzo pieczołowicie, zbieram gałązki i rozpalam, by bez cienia żalu pożegnać bigosy, grochówki i golonki.”  - pisał w jednej ze swoich książek nieodżałowany mistrz kuchni Maciej Kuroń.

Coś w tym musi być atawistycznego, skoro tłumy naszych rodaków w sezonie grillowym zapełniają przydomowe ogródki i kosztują nie tylko świeżego powietrza...

Folwarczny Szef Kuchni proponuje grillowane frykasy - szeroki wybór mięs i potraw wegetariańskich, sporządzonych według staropolskich receptur. Na świeżym powietrzu nasi Goście w rodzinnej atmosferze mogą delektować się smakiem, widokiem i spokojem.

Zapraszamy do kosztowania!

 

~

Restauracja Folwark Stara Winiarnia

Restauracja Mszana Dolna. W pobliżu: Rabka, Limanowa, Tymbark, Wieliczka, Wadowice, Kraków

Hotel*** - stylowe, klimatyczne wnętrza noclegowe na romantyczne weekendy i pobyty w górach!

ZAPRASZAMY!

~