Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Degustacja Win - Mikołajki

07 grudzień 2018 , godz.18:00

XVI-wieczny KASZTEL - CHATEAU
Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna
ul. Ogrodowa 2 zaprasza:

07.12.2018, godz. 18:00:

 

Degustacja win poprzedzająca super - koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa :)

Dla każdego coś miłego: w szranki degustacyjne staną:

- hiszpańskie czerwone wino Sommelier Crianza 2014 z La Bodega Señorío de Arana (Labastida & San Vicente) z regionu Rioja - starzone przez 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego, o aromacie dobrze dojrzałych czerwonych owoców, przypraw, lekkich akcentów wanilii i bogatego tła tostowego.
- białe, portugalskie Plansel Selecta Reserva (Dorina Lindemann) - słodkie i skoncentrowane dzikie owoce z delikatnymi nutami kwiatowymi. Dotyk gorzkiej czekolady, lukrecji i marcepanu. Na podniebieniu trochę ziemisty z pomysłem owoców w puszkach, bardzo gęsty, gładki i elegancki z niesamowitym, miękkim i owocowym wykończeniem.
- argentyńskie, białe, wytrawne: Bodega Atamisque Serbal Viognier 2017 z regionu Mendoza - z bogatym bukietem z przewagą kwiatu lilii, na podniebieniu owocowe z przewagą jabłek.
- świetne czerwone wino z RPA: Linton Park 2016 Cafe Cabernet Sauvignon, Wellington - z ogromnyn bukietem; borówka, czekolada, wanilia, czereśnia, dym, skóra. Bogaty, gęsty na podniebieniu, wino i gorzka kawa.
- niemiecki klasyczny Riesling: Spätlese sweet 2014 z Wainhaus Jakob Faber

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC!