Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Degustacja Win na finał Karnawału!

02 marzec 2019 , godz.18:00

XVI-wieczny KASZTEL - CHATEAU
Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna
ul. Ogrodowa 2 zaprasza:

02.03.2019 r. godz. 18:00

Degustacja Win na koniec Karnawału! Degustacja poprzedzi koncert BETI & BOBASS TRIBUTE TO TINA TURNER!

 

Jak zwykle konkurencja będzie naprawdę mocna; degustować będziemy przednie wina!

Wystąpią (udział wezmą):

- hiszpańskie L’Alcalaten (kupaż tempranillo i cabernet sauvignon) - "dudek" z Bodega Les Useres, młode wino dojrzewające przez 6 miesięcy w beczkach z amerykańskiego dębu,
- Sommelier Crianza 2014 - hiszpańskie czerwone wino z La Bodega Señorío de Arana (Labastida & San Vicente) z regionu Rioja - starzone przez 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego, o aromacie dobrze dojrzałych czerwonych owoców, przypraw, lekkich akcentów wanilii i bogatego tła tostowego.
- portugalskie Plansel Selecta Reserva red Dorina Lindemann to wino Alentejo – gładkie i eleganckie z niesamowitym miękkim i owocowym wykończeniem. 50% Aragonez i 50% Tinta Barroca. Winogrona zbierane ręcznie zbierają się w ciągu nocy, a następnie powoli fermentują w ciągu 4 tygodni w tradycyjnych lagarach. Dojrzewanie przez 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Słodkie i skoncentrowane dzikie owoce z delikatnymi nutami kwiatowymi.
- nowozelandzkie Spinyback by Waimea 2016. Nad etykietą mała nalepka. Informuje, że Wine Orbit, niezależny serwis skupiony głównie na winach nowozelandzkich ocenił butelkę na 93+/100. Spinyback udowadnia, że faktura wina może być źródłem rozkoszy.
- południowoafrykańskie, utytułowane Linton Park Shiraz 2015.

 

ZAPRASZAMY! Rezerwacje jak najbardziej wskazane :)

Polecamy Pakiet pobytowy :)