folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Closterkeller

27 marzec 2015 , godz.20.00

 

CLOSTERKELLER - muzyczny spektakl !!!


CLOSTERKELLER słynie ze wspaniałych koncertów. Grupa grała na największych scenach
w Polsce, supportując takie zagraniczne gwiazdy, jak: Jethro Tull, Cocteau Twins, Clan Of Xymox,
Diary Of Dreams, Lacrimosa, Paradise Lost, Tiamat oraz Fields Of The Nephilim podczas
styczniowych koncertów w Krakowie i Warszawie. Występy na żywo to mieszanka spontanicznego
rockowego koncertu oraz podniosłej, poetyckiej, niemalże mistycznej atmosfery (gotyk zobowiązuje..:) Perfekcja wykonania, doskonałe kompozycje i aranżacje oraz po prostu piękna muzyka czynią z nich niezapomniane wydarzenia!

Te wykrzykniki są jak najbardziej na miejscu - niech żałuje, kto nie był... Są artyści, którzy potrafią zaczarować publiczność, posiąść ją, zachwycić. Taką osobowością jest z pewnością Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu nie tylko rodzimych wokalistek rockowych. Jak sama mówi: (Naszą) Siłą jest przede wszystkim naturalność i szczerość. Gramy to, co czujemy. Za tym idzie również niezmienność pewnych bazowych klimatów i wierność własnemu ja. (...) W zespole muszą grać po prostu ludzie, którzy mają w sobie ogień i talent. Dzięki temu ta muzyka ciągle znajduje odbiorców i bardzo miłe dla mnie jest to, że cały czas także nowych.

Tak, z całą pewnością to właściwa droga do sukcesu jak i do ludzkich serc - o czym przekonał nas wspaniały koncert, jakiego byliśmy świadkami w Muzycznym Folwarku. Zaczarowani, wtłoczeni w krzesła zapamiętamy go na długo.