folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

Sugar Pie & The Candymen

28 październik 2011

Sugar Pie & The CandymenJeżeli nie wiecie co zrobić z weekendowym wieczorem, to gorąco polecamy Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej. Tam zawsze dzieje się coś ciekawego i godnego uwagi.
Tym razem wystąpił sympatyczny zespół z Włoch Sugar Pie & The Candymen. W składzie zespołu pojawił się m.in. znany nam już z występów niezapomnianej nowojorskiej grupy The Healers – Dean Zucchero. Gwiazdą wieczoru była urocza wokalistka „Sugar Pie” - Georgia o mocnym głosie. W pięknej sukni i oryginalnej fryzurze była ozdobą sceny. Przeżyliśmy niezwykłe widowisko słuchając swingujących rytmów z lat 30-tych i 40-tych, przebojów m.in. Beatlesów, Beach Boys oraz charlestona i boogie-woogie. Nogi same rwały się do tańca, a brawurowe popisy gitarowe i perkusyjne w wykonaniu Jacopo Delfini, Renato Podestà i Roberto Lupo wzbudzały ogromny aplauz publiczności, również tej najmłodszej, gdyż specjalnie dla dzieci zespół przygotował kilka piosenek m.in. z filmu „101 Dalmatyńczyków”.

Zdjęcia z koncertu wykonali niezawodni: Paweł i Elżbieta Lupa z pracowni foto "POD LUPĄ" z Mszany Dolnej. Warto odwiedzić bloga pracowni, na którym można zobaczyć mistrzowski warsztat fotograficzny tego sympatycznego małżeństwa http://plenerlupa.blogspot.com

Serdecznie zapraszamy na nasze następne koncerty.
Informacje o planowanych wydarzeniach w Folwarku na bieżąco ukazują sie również na portalu Gorce24.
Niebawem w Muzycznym Folwarku kolejne znakomite koncerty z plejadą gwiazd.
ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC!