folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

ANOTHER PINK FLOYD

21 październik 2011

ANOTHER PINK FLOYD - WEHIKUŁ CZASU

Fani legendarnej grupy Pink Floyd mieli swoje święto. W Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej wystąpił zespół Another Pink Floyd. Czas się cofnął i spełniło się marzenie wielu - usłyszeć na żywo kultowe „Wish you were here”…

To było niesamowite przeżycie i trudno było oprzeć się wrażeniu, że słuchamy prawdziwych Floydów. Ściana dźwięków lejąca się ze sceny stworzyła niepowtarzalny klimat, a rozbudowane i klimatyczne suity ubarwione grą świateł i snujących się dymów złożyły się na fantastyczne i niezapomniane widowisko.

ANOTHER to ośmioosobowy zgrany zespół ze Skawiny, który znakomicie czuje się na scenie i potrafi zaczarować publiczność. Grają na podobnych instrumentach i używają niemal identycznych efektów gitarowych i barw syntezatorowych jak pierwowzór. To sprawia, że wykonywane utwory w stu procentach oddają nie tylko warstwę muzyczną, ale także jedyny w swoim rodzaju klimat, jaki w swych utworach stworzyła grupa Pink Floyd.

Podczas trzygodzinnego występu usłyszeliśmy kilka utworów z płyty Dark Side of The Moon oraz inne najbardziej znane m.in. „Another brick in the wall” czy „Money”.

Zdjęcia z koncertu wykonał Piotr Kuczaj z portalu Gorce24 – zapraszamy do oglądania galerii.

Na portalu Gorce24 możecie przeczytać o aktualnych wydarzeniach w Folwarku i w całym regionie.

Zapraszamy na kolejne koncerty w Muzycznym Folwarku!