folwark muzyczny

Atrakcje

Nie martw się pogodą! Zobacz atrakcje Folwarku!

Rabaty i Promocje

sprawdź najlepsze oferty

CHEAP TOBACCO

14 marzec 2014 , godz.20.00

 

Gdyby CHEAP TOBACCO dało się  zaszufladkować, zamknąć w opakowaniu zbiorczym, zdobiłaby owo opakowanie przestroga:
Muzyczny Folwark ostrzega: nie posłuchasz - stracisz więcej, niż myślisz!

Ale tego zespołu w żaden sposób zaszufladkować się nie da. Owszem, na pierwszy rzut ucha słychać fascynację bluesem i rockiem, momentami naprawdę OSSSTRYM. Ale za chwilę dzięki przemyślnym aranżacjom Artyści zabierają słuchaczy na wycieczki w okolice soulu, funku, grunge czy muzyki fusion. Pomimo że muzycznie nieco odchodzimy w stronę innych gatunków, starając się stworzyć coś synkretycznego, to wartości, jakie niesie ze sobą muzyka bluesowa, pozostają. Prawda, emocjonalność, przekaz i przede wszystkim treść oraz zawarta w niej historia. Blues to opowieść o każdym z nas - przyznała niegdyś w wywiadzie wokalistka Cheap Tobacco - Natalia Kwiatkowska, na pytanie: co was pociąga w bluesie?
Ojejej, ta muzyka pulsuje, drga, wznosi się w powietrzu, by za chwilę gwałtownie zapaść się w chwilę ciszy i wzlecieć ponownie w otchłanie nieokiełznanego Rytmu...
Ojejej, jak Oni się cieszą graniem - sprawia Im ono autentyczną przyjemność! I do tego potrafią rewelacyjnie podzielić się tą radością ze słuchaczami! Nie dziwi, że mimo tak młodego stażu jako zespół, mają na swoim koncie pokaźną listę nagród zdobytych na przeróżnych festiwalach - to młody, zdolny kwartet z potencjałem, pomysłami i talentem. W imieniu licznie zgromadzonej i żywiołowo reagującej folwarcznej Publiczności dziękujemy za wspaniały koncert! I polecamy z całego serca:  

Cheap Tobacco:

Natalia Kwiatkowska - wokal, gitara,
Robert Kapkowski - gitara,
Mikołaj Spendel - bas,
Adam Partyka - perkusja